fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 6182
  تاریخ انتشار : 29 بهمن 1390 11:16
  تعداد بازدید : 395

  خرید و برداشت از حساب های دولت الکترونیکی شد

  رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با اعلام الکترونیکی شدن تمامی خریدهای دولتی، حداقل خرید دولت در سال را ۱۰ درصد تولید ناخالص داخلی معادل ۴۷ میلیارد دلار عنوان کرد.وی افزود: تاکنون دو فاز این طرح اجرا شده است و خریدهای زیر ۵۵ میلیون تومان باید فقط از این سامانه انجام شود البته خریدهای کمتر از ۵۵۰ هزار تومان را می تواند بیرون از این سامانه انجام داد.

  پایگاه خبری بانکداری الکترونیکی- جعفر محمودی از اجرایی شدن مناقصه‌های الکترونیکی و مزایده‌های دولتی از سال آینده و الکترونیکی شدن برداشت از حساب‌های دولت به مانند خریدهای دولت خبر داد و گفت: در اواخر آبان ماه امسال ابلاغیه‌ای مبنی الزام آورد بودن استفاده از سامانه ستاد برای خریدهای دولتی به دستگاه‌های اجرایی رسیده است که پس از این ابلاغیه تمامی دستگاه‌های دولتی موظفند تنها از این سامانه خریدهای خود را انجام دهند.
  وی در مورد الکترونیکی شدن خریدهای دولتی عنوان کرد:‌ هم اکنون در سامانه ستاد از زمان سفارش کالا تا زمان تحویل کالا همه اقدامات به صورت الکترونیکی خواهد بود.
  محمودی در مورد میزان خریدهای دولت در سال نیز بیان کرد: خرید سالانه دولت از سامانه ستاد 47 میلیارد دلار خواهد بود.
  رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی یادآور شد: در این سامانه صرفا خریدهای داخلی انجام می‌شود و در طرح مکمل آن بین‌المللی کردن خریدها نیز مدنظر است.


  نظر شما



  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :