آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61806
تاریخ انتشار : 6 آبان 1393 11:20
تعداد بازدید : 745

کوچک ترین پروژکتور ال جی به بازار می آید

ال جی الکترونیکس کوچک ترین دستگاه ویدیو پروژکتور قابل حمل خود را از آغاز ماه آینده میلادی (نوامبر) در سراسر جهان عرضه خواهدکرد.

فناوران- پروژکتوراچ دی مینی بیم که با نام PH300 به بازار معرفی شده، دارای حجم و وزن اندکی است و در نتیجه دارای قابلیت حمل آسان و پخش تصویر با کیفیت بالاست.
 این محصول قادر به ایجاد تصاویر بزرگ است و عمر باتری آن نیز در حدود دوساعت ونیم است.
این دستگاه به کاربران امکان می دهد که هر سطح صافی را چه در داخل و چه در خارج از منزل به یک نمایشگر تبدیل کنند.
ال جی PH300 از منبع نور RGB ال ای دی استفاده می کند و روشنایی 300 آنسی لومن ارایه می دهد. نسبت وضوح در این پروژکتور نیز به صد هزار به یک می رسد.
این LED با هدف ماندگاری طولانی مدت طراحی شده و چرخه عمر آن در حدود 30 هزار ساعت یعنی 10 سال استفاده به مدت 8 ساعت در روز است.
علاوه بر این فناوری اتو ورتیکال کی استون یا  AVKال جی علتی است که اچ دی مینی بیم نسبت به دیگر پروژکتورهای متداول شرایط آسان تری را فراهم کند.این فناوری روند نصب را سهولت بخشیده و برای کاهش اعواج تصویر زاویه پرتو بهینه را به صورت خودکار انتخاب می کند.
 پروژکتور جدید ال جی از آغاز ماه نوامبر (شنبه آینده) در بازارهای  امریکای لاتین، امریکای شمالی، آسیا و خاورمیانه عرضه می شود و پس از آن در کشورهایی نظیر  فرانسه، آلمان، پرتغال، اسپانیا و ترکیه در ماه نوامبر در دسترس قرار می گیرد.
 قیمت و اطلاعات بیشتر در مورد این محصول در زمان عرضه به صورت محلی اعلام خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :