آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61803
تاریخ انتشار : 6 آبان 1393 11:0
تعداد بازدید : 691

دستبند هوشمند لنوو قفل کامپیوترتان را باز می کند

لنوو از تولید یک دستبند هوشمند با نام SW-B100 خبر داده است.

فناوران- این دستبند هوشمند جدید  به سنسور ضربان سنج، گام شمار، ثبت کننده میزان خواب و ماشین حساب سلامتی مجهز شده است و دارای قابلیت محاسبه کالری و مسافت طی شده است.
لنوو همچنین دست هوشمند خود را با قابلیت باز کردن قفل پی سی روانه بازار خواهد کرد؛ از این رو کاربران قادر خواهند بود که بدون نیاز به وارد کردن رمز عبور و تنها با نزدیک شدن به پی سی قفل کامپیوتر خود را باز کنند.
SW-B100 از ویندوزفون نیز پشتیبانی خواهد کرد و همچنین از تلفن های هوشمند اندرویدی نسخه ۴.۳ به بالا و iOS نسخه ۷.۱ به بالا پشتیبانی خواهد کرد.
بهره مندی از گام شمار، مسافت سنج، کالری متر، سنسور ضربان قلب سنج با قابلیت نمایش گراف بصورت روزانه، هفتگی و ماهانه در اپلیکیشن مربوط، محاسبه کننده میزان خواب و قابلیت نمایش گراف بصورت روزانه، هفتگی و ماهانه در اپلیکیشن مربوط و قابلیت ست با ابزار های هوشمند و اعلام تماس دریافتی و پیامک از ویژگی های این دستبند هوشمند است.
همچنین SW-B100  به یادآور زنگ با قابلیت اطلاع رسانی در ساعت کوک شده و یادآوری موارد قرارملاقات ها و تمرین ها ورزشی مجهز شده است.
قابلیت به اشتراک گذاری اطلاعات و بازکردن و قفل کردن پی سی بدون نیاز به وارد کردن رمز عبور از ویژگی های مهم این دستبند هوشمند است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :