آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61792
تاریخ انتشار : 6 آبان 1393 10:46
تعداد بازدید : 1351

دعوت از فعالان IT برای حضور در شورای مشورتی الکامپ بیستم

اولین جلسه شورای مشورتی الکامپ بیستم با حضور نمایندگان کمیسیون های مختلف سازمان نظام صنفی رایا نه ای کشور صبح روز گذشته در محل سازمان برگزار شد.

روابط عمومی نصر کشور- در این جلسه با تاکید بر مشارکت حداکثری صنف، مقرر شد ناصرعلی سعادت، رییس نصر تهران و سهیل مظلوم در کنار امیرحسین سعیدی نایینی، کاظم آیت اللهی و آزاد معروفی در کمیته مسوول برگزاری نمایشگاه الکامپ حضور داشته باشند.
 دعوت به همکاری
در این جلسه کاظم آیت اللهی، رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، با بیان اینکه الکامپ نمایشگاهی برای تمام صنف است، خواستار مشارکت حداکثری اعضای صنف در این رویداد و جشن ملی فناوری اطلاعات کشور شد. وی افزود: از تمامی اعضای صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات که امکان همراهی و کمک در این امر مهم را دارند، دعوت می کنیم با حضور در شورای مشورتی الکامپ بیستم، به برگزاری هرچه باشکوه تر این نمایشگاه کمک کنند، چراکه توان صنف در این نمایشگاه تبلور
می یابد.
 سپردن کار صنف به صنف
در ادامه این جلسه، از سعیدی نایینی درخواست شد تا مسوولیت اجرای نمایشگاه الکامپ بیستم را بپذیرد که وی به منظور همراهی صنف این مسوولیت را پذیرفت.
سعیدی نایینی با بیان اینکه خوشبختانه امسال کار صنف به خود صنف سپرده شد، گفت: با توجه به محدودیت زمانی تا برگزاری نمایشگاه، باید با همکاری اعضای صنف همه امور اجرایی منسجم و دقیق انجام شود.
وی ضمن تاکید بر برگزاری جلسات شورای مشورتی نمایشگاه به طور مستمر گفت: این شورای مشورتی با همکاری و همفکری سایر اعضای صنف غنی تر خواهد شد.
پرویز سبزکار، مدیرکل روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات نیز که به نمایندگی از نصر اله جهانگرد، رییس سازمان فناوری اطلاعات، در این جلسه حضور یافته بود، با بیان اینکه برگزاری الکامپ توسط صنف یکی از دغدغه های جهانگرد در طول سالیان گذشته بوده، عنوان کرد: خوشبختانه امروز شاهد هستیم که این امر محقق شده و برگزاری الکامپ به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور محول شده است.
بر اساس این گزارش در این جلسه نمایندگان کمیسیون های مختلف نظرات خود را مطرح کردند و در مجموع به شفافیت در تمامی امور از ابتدا تا پایان فرآیند اجرا، تشکیل دبیرخانه دایمی و تلاش جهت حضور هرچه باشکوه تر کل صنعت و دولت در این نمایشگاه تاکید شد.
 شورای راهبردی سیاستگذار نمایشگاه های IT
در همین حال خسرو سلجوقی عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران ضمن تاکید بر اهمیت برگزاری نمایشگاه صنعت ICT گفت: در راستای سیاست های سازمان توسعه و تجارت ایران در توسعه و نهادینه کردن فعالیت های علمی و برگزاری نمایشگاه های بین المللی و همچنین هماهنگی سازمان فناوری اطلاعات و با هدایت شورای راهبردی نمایشگاه مسوولیت این دوره از الکامپ به سازمان نظام صنفی رایانه ای محول شده است.سلجوقی با مهم خواندن نقش این نمایشگاه در معرفی خدمات فناوری های نوین و فرصت های سرمایه گذاری این صنعت و همچنین نمایش توانمندی های شرکت های داخلی و خارجی گفت: سیاست های راهبردی رخداد مذکور با هدف تمهید شرایط لازم برای حضور تمامی ذی نفعان و فعالان تاثیرگذار صنعت فاوای کشور توسط شورای راهبردی تعیین می شود.وی در ادامه افزود: شورای راهبری نمایشگاه های فناوری اطلاعات کشور از نمایندگان وزارت صنعت، رییس سازمان توسعه و تجارت، مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی، معون وزیر ICT ، رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و بنده به نمایندگی از وزارت ارتباطات تشکیل شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :