آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61740
تاریخ انتشار : 5 آبان 1393 11:17
تعداد بازدید : 517

بلاتکلیفی و موازی‌کاری‌ها ادامه دارد

تشکیل کمیته پارازیت در سازمان محیط زیست

رییس سازمان حفاظت محیط زیست با اعلام تشکیل کمیته پارازیت، گفت: انتظار می رود نظرات این کارگروه مورد توجه قرار گیرد و اجرایی شود.


ایسنا- معصومه ابتکار با بیان این که موضوع پارازیت ها را از مدت ها پیش از طریق وزیر ارتباطات پیگیری شده و جلساتی با حضور سازمان توسط این وزارتخانه برگزار شده است، گفت: بر اساس اندازه گیری ها و رصد دقیق شرایط و وضعیت در این کارگروه نشان می دهد که این نوع استفاده از امواج خیلی در دنیا سابقه طولانی ندارد و نسبت به آثار و عوارض و آسیب های آن اطلاعات زیادی در اختیار قرار ندارد.
وی افزود: این کارگروه جمع بندی خود را به کمیته ای متشکل از وزرا منتقل کرده و آن کمیته نیز پس از تشکیل جلسه نظر نهایی خود را در این خصوص با رعایت جوانب احتیاط برای محیط زیست و سلامت مردم اعلام کرده است که انتظار می رود نظرات این کارگروه مورد توجه قرار گیرد و اجرایی شود.
سعید متصدی، معاون انسانی سازمان حفاظت محیط زیست نیز پیش از این درگفت و گویی در مورد این کارگروه اعلام کرده بود: بحث تاثیر پارازیت ها بر روی انسان با جدیت پیگیری می شود و آزمایشاتی در حال انجام است تا با بررسی نتایج آن بتوانیم به راهکاری اساسی و قطعی دست یابیم. پیگیری های خود تا رسیدن به نقطه مطلوب را انجام می دهیم. روند رو به جلوی کارها نشان می دهد در آینده ای نزدیک مشکلات برطرف خواهد شد.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :