آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61692
تاریخ انتشار : 4 آبان 1393 11:12
تعداد بازدید : 585

تولید تراشه های یواس بی نوع سی

شرکت اترون ساخت تراشه های یواس بی تایپ سی را آغاز کرده است تا این پورت استاندارد به زودی همه گیر شده و دوره جدید را شروع کند.

ایتنا- این موضوع در حالی اتفاق افتاده است که بسیاری از شرکت های تولید قطعات جانبی سخت افزاری پیش ازاین برای این کار ابراز تمایل کرده بودند. ولی اترون به عنوان یکی از پیشگامان این امر شروع به فعالیت کرده است.
شرکت اترون این تراشه ها را برای دستگاه های مختلف تولید می کند و می توان روی ابزارهای همراه یا ابزارهای بزرگ تری مانند کامپیوترهای خانگی نیز از این تراشه ها استفاده کرد.
شرکت اترون در طول سال گذشته میلادی توانست به یک رکورد جدید در فروش برسد و در طول ده ماه گذشته نیز به صورت منظم با رشد فروش و سوددهی روبرو بوده است.بر اساس گزارش های رسیده، کابل های یواس بی تایپ سی به تازگی به عنوان استاندارد آینده اتحادیه اروپا برای درگاه های یواس بی به تصویب رسیده است و می تواند داده ها را با سرعتی برابر با ۱۰ گیگابیت بر ثانیه از دستگاهی به دستگاه دیگر انتقال بدهد.این استاندارد به زودی مشکل تعدد شکل های یواس بی برای دستگاه های مختلف را رفع خواهد کرد و تمام دستگاه ها از جمله تلفن های همراه هوشمند، تبلت، دستگاه های جی پی اس و لپ تاپ نیز از آن استفاده خواهند کرد تا بتوان از یک کابل برای چندین دستگاه بهره گرفت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :