آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61688
تاریخ انتشار : 4 آبان 1393 11:7
تعداد بازدید : 720

رسیدگی کمیته ماده 20 به شکایات کاربران همراه اول

معاون بازاریابی شرکت ارتباطات سیار از پیگیری شکایات مشترکان همراه اول در کمیته ماده 20 این شرکت خبر داد و خاطرنشان کرد: در صورتی که اعتراض فرد در این کمیته تایید شود خسارتهای مربوطه به او پرداخت خواهد شد.

ایسنا- در ماه های گذشته به دلیل ورود به عرصه ارایه خدمات نسل های سوم و چهارم ارتباطی، فعالیت اپراتورها با اختلالاتی همراه بوده است. اختلالاتی که به واسطه آنها گاهی مشترکان موفق به استفاده از خدمات مدنظر خود نشده اند. حال این سوال پیش می آید که آیا اپراتورها بابت این موضوع خسارتی به مشترکان پرداخت می کنند؟!
معاون بازاریابی شرکت ارتباطات سیار درباره مشکلاتی که گاهی برای افرادی که بسته های اینترنت همراه اول فعال کرده اند و در مدتی که شبکه این اپراتور دچار اختلال بوده نتوانسته اند از حجم اینترنت خود استفاده کنند گفت: اگر مشترکی بسته اینترنتی فعال کرده باشد و موفق به دریافت خدمات نشده باشد می تواند نسبت به این موضوع شکایت کند و شرکت همراه اول به سرعت موضوع را بررسی خواهد کرد.
محمد مهدی عطوفی ادامه داد: در این صورت اگر ادعای فرد صحت داشته باشد حتما هزینه پرداخت شده به او بازگردانده خواهد شد.
وی افزود: از زمان دولتی بودن شرکت ارتباطات سیار در آن کمیته ای فعال است که به عنوان کمیته ماده 20 مسوولیت رسیدگی به شکایت مشترکین را برعهده دارد و در این میان اگر قطعا کاربری خسارتی دیده باشد، پس از بررسی و تایید این کمیته حقوق فرد به او باز گردانده خواهد شد.معاون شرکت ارتباطات سیار در ادامه در پاسخ به این موضوع که آیا در شرایطی که خود اپراتور می داند اختلال داشته و نسبت به این موضوع معترف است باز هم لازم است مردم برای دریافت حق خود طرح شکایت کنند، توضیح داد: ما در بسته های GPRS با سرعت بالایی که در اختیار کاربر قرار می دهیم سعی داریم به نوعی مشکلات ناشی از اختلالات را جبران کنیم.
عطوفی یادآور شد: در حال حاضر حداکثر تعهد ما برای اینترنت همراه در نسل دو 128 کیلوبیت است در حالی که در حال حاضر حداقل و کمترین سرعت ما برای کاربران 256 کیلوبیت محسوب می شود و از این مجرا تلاش می شود اختلالات احتمالی جبران شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :