fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 6166
  تاریخ انتشار : 29 بهمن 1390 10:12
  تعداد بازدید : 378

  نمایش نسل دوم ویدیوپروژکتورهای کوتاه برد اپسون

  شرکت اپسون تولیدکننده ویدیو پرژوکتور نسل دوم محصولات کاملا تعاملی ultra-short-throw خود را در نمایشگاه فناوری های آموزشی BETT UK 2012 نمایش می دهد.

   فناوران - با توجه به بازخورد و نظرات این صنعت، شرکت اپسون ویژگی‌های کاملا جدیدی را ابداع کرده است. ویژگی‌هایی از قبیل خودکارهای تعاملی و سرعت واکنش بیشتر و بی‌نیاز از اتصال به رایانه‌های رومیزی به وجود آمده‌اند تا کلاس‌های درسی از فراگیری تعاملی دروس آموزشی بهره‌مند شوند.
  پروژکتورهای کاملا تعاملی EB-485Wi و EB-475Wi دارای دو خودکار تعاملی هستند. این خودکارها به آموزگاران و دانش‌آموزان امکان می‌دهد تا موارد مد نظر خودشان را به طور همزمان بر روی صفحه نمایش بنویسند. این امر فعالیت مشترک میان آموزگار و دانش‌پژوه را بسیار آسان می‌کند. این خودکارهای فوق سبک سرعت واکنش بالایی دارند و استفاده از آنها بسیار راحت است. این موارد از طریق فناوری hover فراهم شده است.
   درحالی که این خودکارها با پرده نمایش در تماس نیستند، اما با دقت تمام موارد را شناسایی می‌کنند.
  افزون بر قابلیت سازگاری با نرم‌افزارهای رایج رایانه‌ای، این ویدیو پروژکتورها می‌توانند بدون وجود یک رایانه هم به فعالیت خود ادامه دهند و از ابزارinstant annotation بهره ببرند.
   آموزگاران می‌توانند بدون نیاز به رایانه، یک سطح صاف و هموار را محیط تعاملی خود قرار دهند. حتی می‌توانند با استفاده از ابزار مذکور و اتصال به یک دستگاه پخش کننده DVD، به تفسیر عکس‌ها و تصاویر مختلف بپردازند. این ویدیوپروژکتورها می‌توانند در چهار موقعیت مختلف قرار بگیرند که یکی از آنها در زیر میزهای شیشه‌ای است تا بهترین تعامل را برای کار مشترک گروهی ارایه کنند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :