آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6164
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1390 10:7
تعداد بازدید : 471

رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان یزد:

هیات مدیره جدید نصر یزد برنامه های مدون گذشته را پیگیری خواهد کرد


رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان یزد در مورد برنامه هیات مدیره سازمان گفت: نظام صنفی رایانه ای یزد از همان آغاز تاسیس، برنامه ای مدون در دستور کار خود قرار داد که همان را پیگیری خواهیم کرد.

فناوران- محمد صالح اولیا افزود: در این دوره برنامه مدون جدید نداریم.در جلسات هیات مدیره به این نتیجه رسیده‌ایم که تاکید روی همان برنامه‌های قبلی باشد.
وی اضافه کرد: هدف ما بر این است که اعضای سازمان را توانمند کنیم تا بین اعضای سازمان و افرادی که عضو نیستند تفاوت احساس شود. این توانمندسازی می‌تواند از طریق خدماتی باشد که سازمان به اعضا ارایه می‌دهد.
محمد صالح اولیا با اشاره به خدمات سازمان گفت: این خدمات از طریق آموزش، اطلاع رسانی،حضور در نمایشگاه‌ها و غیره به اعضا ارایه می‌شود و به بازار کسب وکار آنها رونق
می‌بخشد.
وی همچنین در مورد فعالیت کمیسیون‌های نصر یزد گفت: کمیسیون‌های نظام صنفی رایانه‌ای یزد ظرف  این هفته و هفته آینده تشکیل خواهند شد.
وی با بیان اینکه از تجربیات رییس سابق نصر یزد در اداره امور استفاده خواهم کرد، افزود: با آقای قمی از قبل در تعامل بودم و اکنون نیز در تعامل هستم و قطعا از تجربیات وی نهایت استفاده
را خواهم کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :