آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61533
تاریخ انتشار : 30 مهر 1393 12:9
تعداد بازدید : 1587

همزمان با معرفی سوشیانت همراه فردا به عنوان نماینده جدید سونی

Z3 در بازار ایران معرفی شد

شرکت سونی موبایل دوشنبه شب گذشته طی مراسمی در مرکز همایش های رایزن، نماینده جدیدش را معرفی کرد.

ساحره چمنی
فناوران- شرکت «سوشیانت همراه فردا» که به عنوان دومین نماینده سونی در ایران معرفی شد، زیرمجموعه شرکت هندی کریشنا است که در واقع سرمایه گذار و تاسیس کننده اصلی سوشیانت است.
در این مراسم که با حضور نمایندگان فروش سونی در ایران برگزار شد، مدیران شرکت «سوشیانت همراه فردا» به توضیح استراتژی های این شرکت به منظور افزایش سهم برند ژاپنی سونی در ایران پرداختند و ایران را بعد از ژاپن یکی از مهم ترین کشورهای هدف خود عنوان کردند.
در ادامه رودریگر اودنباخ، مدیر کل منطقه خاورمیانه و افریقا شرکت سونی موبایل اعلام کرد: سونی جایگاه خود را به عنوان شرکتی پیشرو در بازار گوشی های هوشمند و لوازم جانبی ایران تحکیم بخشیده و همواره خود را به کاربران ایرانی متعهد می داند.
وی گفت: ایران در منطقه خاورمیانه دومین کشور قدرتمند به لحاظ فروش برای سونی به شمار می رود و یکی از مهم ترین کشورهایی است که ما روی آن تمرکز می کنیم.
در ادامه محبوبه نیلوفری، مدیرفروش شرکت سوشیانت اعلام کرد: معرفی شرکت سوشیانت همراه فردا به عنوان دومین نماینده رسمی بخش موبایل سونی‏، گام دیگری در راستای افزایش کمی و ارتقاء کیفی خدمات این شرکت به مصرف کنندگان است. بنابراین مصرف کنندگان ایرانی می توانند از این پس محصولات اصلی سونی را با ضمانت نامه رسمی یکی از دو شرکت سوشیانت یا آرین خریداری
کنند.
وی گفت: شرکت «سوشیانت همراه فردا» از مهرماه سال جاری فعالیت خود را در تهران آغاز کرده و به زودی در شهرهای شیراز، اصفهان، رشت، تبریز، اهواز، قم، مشهد، آمل، کرمان و کرمانشاه گسترش خواهد داد.
وی افزود: شرکت سوشیانت همراه فردا در نخستین گام، تازه ترین محصولات سونی از جمله Xperia Z3 Dual‏، Xperia Z3 Compact و Xperia Z3 Tablet Compact  و سپس سایر مدل ها را در سراسر کشور به بازار عرضه خواهد کرد و به مناسبت ورود به بازار ایران برنامه های تبلیغاتی ویژه ای را برای مصرف کنندگان ایرانی تدارک دیده است.
نیلوفری با بیان اینکه این شرکت از ابتدای سال جاری فعالیت خود را شروع کرده، گفت: با توجه به اینکه بازار موبایل پر فراز و نشیب است این شرکت به صورت آزمایشی فعالیت اولیه خود را شروع کرد تا بسترسازی مناسبی برای همکاری در این بازار آماده کند.
نیلوفری افزود: امیدواریم بتوانیم سهم این برند را در بازار موبایل ایران به صورت قابل توجهی افزایش دهیم، زیرا در استفاده از گوشی های هوشمند کشور ایران از سایر کشورها چندین گام جلوتر است به طوری که هم اکنون بیشتر کاربران ارتباطی ایران از گوشی های هوشمند و لوکس استفاده می کنند.
وی با بیان سیستم فروش شرکت سوشیانت گفت: این شرکت در راستای به دست آوردن سهم بیشتر بازار ایران، در نظر دارد رضایت مندی هر سه گروه عمده فروش و خرده فروشی و مصرف کنندگان نهایی را فراهم کند.
در پایان بنیامین یزدانی نیا، مدیر آموزش محصولات سونی به معرفی محصولات جدید سونی پرداخت و گفت: سونی امسال Xperia Z3 را به عنوان پرچم دارش به شکل دوسیم کارته وارد بازار کرده است. این گوشی در مقایسه با سایر رقبا بالاترین کیفیت تصویربرداری در شرایط نور کم را دارد و بیشترین میزان عمر باتری را داراست، به طوری که حتی در شرایط استفاده مستمر، دو روز کامل شارژ نگه می دارد و با فعال کردن قابلیت Stamina Mode این مدت زمان چهار برابر می شود.
وی همچنین گوشی Z3 Compact را نسخه کوچک شده Z3 اعلام کرد و گفت: این گوشی همه قابلیت های Z3 را دارد و برای کاربرانی طراحی شده که به گوشی های جمع وجور علاقه دارند.
یزدانی نیا همچنین از دستبند جدید سونی به عنوان یک ابزار جانبی مهم یاد کرد و گفت: با تجهیز این نسخه به نمایشگر، کاربر می تواند تمام فعالیت های ورزشی، میزان مصرف کالری و حتی کیفیت خواب خود را به شکل روزانه، هفتگی یا ماهانه بررسی و مانیتور کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :