آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61526
تاریخ انتشار : 30 مهر 1393 11:57
تعداد بازدید : 1462

«دبیرکلی» همچنان بی‌ثابت‌ترین پست سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور

«پاشنه طلا» هم از نصر کشور رفت

محمد حسین پاشنه طلا یکی از چهره های دولتی آشنای صنف که اردیبهشت ماه سال جاری به سمت دبیرکلی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور منصوب شد، دیروز پس از پنج ماه کار در نهادی خصوصی از سمت خود کناره گیری کرد و با استعفای وی موافقت شد.

فناوران- پاشنه طلا هفتمین دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه ای در سه دوره فعالیت هیات مدیره سازمان بود که پس از استعفای حمیدرضا قمی از 22 اردیبهشت ماه بر اساس پیشنهاد رییس سازمان نصر کشور و اتفاق آرای شورای مرکزی به عنوان دبیرکل سازمان انتخاب شد.بر اساس این گزارش برخی از فعالان صنف از ابتدا حضور وی در بخش دولتی و نا آشنایی او با فعالیت های صنفی را از جمله دلایل مخالفت خود با انتصاب پاشنه طلا به عنوان دبیرکل عنوان می کردند، موضوعی که بر اساس گمانه ها عامل استعفای وی گفته می شود.
 رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در خصوص استعفای پاشنه طلا از دبیرکلی سازمان گفت: ایشان علاقه ای به ادامه فعالیت در سازمان نداشتند و ما نیز با استعفایشان موافقت کردیم.کاظم آیت اللهی از دادن اطلاعات بیشتر در این زمینه خوداری کرد و افزود: شاید تحلیل برخی هم صنفی ها درست بوده و از آنجایی که وی چهره ای دولتی بوده نتوانسته در سازمان دوام بیاورد.وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا در این مدت سه ماه فعالیت شورای مرکزی دبیرکلی برای سازمان انتخاب خواهد شد، یا خیر؟ گفت: دیروز جلسه شورای مرکزی برگزار شد و با توجه به اینکه مصادف با استعفای آقای پاشنه طلا بود، در این جلسه صحبتی از تعیین دبیرکل جدید نشد.
وی افزود: احتمالا در جلسه آتی شورای مرکزی در این رابطه به جمع بندی درستی خواهیم رسید و امکان اینکه در این سه ماه دبیرکلی انتخاب شود زیاد است.
وی تاکید کرد: با توجه به نزدیک شدن انتخابات نصر کشور و پرکار بودن این فصل برای دبیرخانه فعلا آقای لسان صدق سرپرست دبیرخانه نصر کشور کارها را پیگیری و انجام می دهند.
این گزارش می افزاید: لسان صدق علاوه بر سمت سرپرستی دبیرخانه نصر کشور، عهده دار دبیری سازمان نظام صنفی رایانه ای استان یزد نیز هست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :