آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61521
تاریخ انتشار : 30 مهر 1393 11:48
تعداد بازدید : 732

افزودن نرم افزارهای کسب وکار به عینک های هوشمند

شرکت آلمانی SAP، به یکی از شرکت های سازنده عینک های هوشمند به نام Vuzix کمک کرده که دو نرم افزار کسب و کار را روی عینک های هوشمند خود نصب کند.

همکاران سیستم- این نرم افزارها بر مبنای فناوری واقعیت افزوده شرکت SAP طراحی شده اند و بیشتر برای تکنیسین هایی که مشغول فعالیت های میدانی هستند و کارگران انبارها مناسب هستند.
این دو نرم افزار SAP AR Warehouse Picker و SAP AR Service نام دارند که در هر دو از فناوری های تصویر سازی و تشخیص صدا استفاده شده است. این نرم افزارها به کاربران کمک می کند بدون استفاده از دست های خود فعالیت هایی مثل اسکن بارکد کالاها را انجام دهند و یا به کمک فرمان های صوتی برخی فعالیت های خود را انجام دهند. این عینک ها به کاربران اجازه می دهد تصویری سه بعدی از محیط کار خود داشته باشند. قابلیت دیگر این فناوری این است که کاربران می توانند در هنگام حرکت در یک مسیر، راهنمایی های لازم برای جهت یابی را از راه دور از همکاران خود دریافت کنند.
پاول تراورس، رئیس و مدیر عامل شرکت ووزیکس درباره این فناوری گفته است: عرضه نرم افزارهای جدید شرکت SAP برای کسب و کارها بیانگر این نکته است که ترکیب فناوری عینک هوشمند ما با نرم افزارهای پیشرفته شرکت SAP می تواند به تولید ابزار قدرتمندی بینجامد که ارتقای کارآمدی عملیاتی و افزایش سهولت برای کاربران از مهم ترین کارکردهای
آن است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :