آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6148
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1390 9:38
تعداد بازدید : 387

نخستين همايش ملي رايانه در کرمان برگزار شد

همايش ملي رايانه و فناوري اطلاعات در کرمان با هدف ايجاد فرصت براي خانواده ها و ارتقاي هرچه بيشتر سطح عملي جامعه در دانشکده سماي کرمان برگزار شد.

فناوران- محورهاي اين همايش يک روزه ، کابرد الگوريتم‌هاي هوشمند در آموزش، سيستم‌هاي هوشمند و مصرف بهينه انرژي، الگوريتم‌هاي بهينه‌سازي و تاثير آنها در صنايع،‌ پردازش صوت و تصوير و کاربرد آن در علوم نظامي، هنر، علوم پزشکي و غیره است.
بازشناسي الگو، شبکه‌هاي کامپوتر نسل آينده، امنيت شبکه، استانداردهاي امن در انتقال اطلاعات، رمز نگاري، امضاي ديجيتال، سيستم‌هاي خبره، سيستم‌هاي اطلاعاتي، مهندسي ترافيک شبکه‌هاي کامپیوتري و QOS از ساير محورهاي اين همايش است.  رييس همايش ملي کامپيوتر و فناوري اطلاعات گفت: برگزاري همايش‌هاي علمي يکي از بلندترين گام‌هاي پيشبرد اهداف علمي و پژوهشي است.  سيدحميد غفوري ، رييس همايش ملي کامپيوتر و فناوري اطلاعات ، در افتتاحيه اين همايش گفت: از آنجا که خاک اين سرزمين از ديرباز، ميعادگاه حضور انديشمندان بوده است و ايرانيان در کشتي دانش هميشه سکان‌دار بوده‌اند و يکي پس از ديگري اين کشتي را به آيندگان سپرده‌اند. برماست که پاسبان و پاسدار آيين پيشينيان بوده و در انتقال آن به آيندگان هرچه بیشتر بکوشيم.
غفوري يادآور شد: سال گذشته همايش منطقه‌اي حسابداري برگزار شد که به نوبه خود به همت همکاران اين واحد به بهترين نحو انجام شد، بنابراين بر آن شديم تا همايش ملي کامپيوتر را برگزار کنيم و امروز با حضور جمعي از علاقمندان در حال برگزاري است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :