آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61396
تاریخ انتشار : 28 مهر 1393 11:21
تعداد بازدید : 1125

EMT نماینده آویرا در خاورمیانه و شمال آفریقا شد

آویرا، قرارداد توزیع انحصاری محصولات خود را با شرکت EMT   برای گسترش کانال های توزیع در خاورمیانه و شمال آفریقا امضا کرد.

فناوران- بر اساس این توافق،  شرکت  EMT به عنوان کانال انحصاری منطقه ای آویرا در عرضه و کمک به رشد حضور محصولات این شرکت فعالیت خواهد کرد. بر اساس این قرارداد شرکت ارتباط امن مسوولیت مستقیم توزیع و پشتیبانی محصول را در داخل کشور بعهده گرفته و تنها از طریق کانال فروش و نمایندگی های خود عرضه این محصول را توسعه می دهد.

به گفته مسوولان اویرا، خاورمیانه یکی از مناطق کلیدی برای آنهاست و مشتاق گسترش فعالیت های خود در این منطقه هستند.

گابریلا مچی، مدیرکل فروش محصولات آویرا، گفت: با استفاده از این همکاری ما انتظار داریم تا با گسترش برنامه های EMT، همکاران ما در منطقه حضوری بسیار مؤثرتر داشته باشند و از مزایایی از قبیل دسترسی سریع به محصولات و خدمات و حاشیه سود عالی بهره مند شوند.

مچی افزود: شرکت EMT به دلیل اینکه یکی از شرکت های دارای ارزش افزوده فراوان در منطقه است و از تیم با تجربه ای از متخصصان فروش و خدمات پس از فروش و همچنین کارکنان فنی حرفه ای تشکیل شده، توسط آویرا انتخاب شده است.

هدا سماواتی، مدیر امور نمایندگان شرکت ارتباط امن نیز گفت: با همراهی محصولات خاص و فناوری های برتر آویرا که جوایز بسیاری را در حوزه راه حل های امنیتی کسب کرده است، با اعتماد به نفس، فرصت های فراوان و جدیدی را به اتفاق شرکا و همکاران خود در منطقه ایجاد خواهیم کرد. وی افزود: بزودی برنامه های متعددی برای توسعه راهکارهای اویرا در داخل کشور معرفی خواهیم کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :