fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 61395
  تاریخ انتشار : 28 مهر 1393 11:19
  تعداد بازدید : 821

  به در خواست متقاضیان و اخذ 1500 تومان

  مرسولات پستی تا 10 شب به دست مردم می رسد

  مدیر عامل شرکت پست گفت: با راه اندازی سرویس TLS، فرستنده در زمان ارسال مرسوله با هماهنگی گیرنده، زمان مناسب برای تحویل بسته را به پست اعلام می کند و مرسولات خارج از ساعات اداری در دو نوبت 14 تا 18 و 18 تا 22 تحویل داده می شوند.

  فارس - حسین مهری با بیان راه اندازی سرویس پستی TLS (توزیع مرسوله طبق زمان درخواستی مشتری) گفت: عمل توزیع مرسولات پستی در ساعات اداری روز توسط موزعین پستی انجام می شود و یکی از مشکلات عمده پست به ویژه در کلان شهرها که اغلب افراد خانه شاغل هستند، موضوع برگشت و معطل مرسولات بود.

  مدیر عامل شرکت پست افزود: از این رو در این باره شرکت پست با خلأ بزرگی مواجه بود که به عنوان راه حل، توزیع مرسوله طبق ساعت پیشنهادی مقصد در دستور کار قرار گرفت.وی توضیح داد: با راه اندازی این سرویس، فرستنده در زمان ارسال مرسوله با هماهنگی با گیرنده، زمان درخواستی خود را برای تحویل مرسوله به پست اعلام می کند و مرسولات خارج از ساعات اداری در دو نوبت 14 تا 18 و 18 تا 22 به مقصد تحویل داده می شوند.

  مهری درخصوص قیمت این سرویس، گفت: قیمت توزیع مرسوله در ساعت 14 تا 18 را شامل قیمت پست پیشتاز به علاوه مبلغ 1000 تومان و قیمت توزیع مرسوله در ساعت 18 تا 22 را شامل قیمت پست پیشتاز به علاوه 1500 تومان عنوان کرد.

  وی با بیان اینکه این سرویس با استقبال بسیار خوبی از سوی مراجعه کنندگان روبه رو شده است، تصریح کرد: هم اکنون این سرویس با پست پیشتاز ارایه می شود که به زودی با پست سفارشی و امانتی نیز ارایه می شود و تمام مرسولات از جمله گذرنامه، گواهی نامه و کارت سوخت نیز به این سرویس اضافه خواهد شد.قیمت پست پیشتاز از حداقل 250 گرم تا حداکثر 2 کیلوگرم برای نزدیک ترین مقصد (شهری) تا دورترین مقصد (برون استانی غیرهمجوار) از 3 هزار تومان تا 10 هزار و 700 تومان متغیر است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :