fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 61393
  تاریخ انتشار : 28 مهر 1393 11:4
  تعداد بازدید : 759

  طرح هم کدسازی بی نقص اجرا شد

  رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: طرح همکدسازی کار بسیار عظیمی بود که در سطح کشور با هماهنگی و بدون نقیصه اجرا شد به نحویکه هیچگونه شکایتی از طرف مشترکان نداشته ایم.

  تسنیم - سید مصطفی سیدهاشمی در نشست کاری مدیران مجموعه مخابرات درباره بازدهی و سودآوری این شرکت گفت: هر کاری که در آن سوددهی نباشد سرمایه گذاری محسوب نمی شود. ما یک شرکت تجاری هستیم که قانون تجارت، سود و زیان در آن حاکم است، پس انتظار ما از همه مدیران این است که خدمات با کیفیت بالا عرضه کنند و در معاملات باید صلاح مخابرات و مردم دیده شود.

  وی با بررسی عملکرد سود و زیان 30 استان کشور در شش ماهه گذشته خاطرنشان کرد: در اکثر استان ها عملکرد قابل قبولی داشته ایم و در بعضی از استان ها نیز به سوددهی مورد انتظار نرسیده ایم که با بررسی و اعزام بازرسان به تمامی استان ها درصدد استانداردسازی و رسیدن به نتایج مطلوب هستیم.

  او با بیان اجرای موفق طرح همکدسازی در استان ها و حذف بیش از 12 هزار کد بین شهری گفت: طرح همکدسازی کار بسیار عظیمی بود که در سطح کشور با هماهنگی و بدون نقیصه اجرا شد به نحویکه هیچگونه شکایتی از طرف مشترکان نداشته ایم.

  رئیس هیئت مدیره مخابرات گفت: عملکرد ما در شش ماهه سال جاری بیش از تعهد و پیش بینی بورس بوده است و انتظار می رود تا پایان سال بتوانیم تحقق عملکردی بالای 100 درصد داشته باشیم.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :