آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6086
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1390 9:31
تعداد بازدید : 611

مادربورد H77 فاکسکان انتخابی جدید برای ساخت یک مدیا سنتر

شرکت فاکسکان پس از عرضه موفق مادربورد X79 سری «کوانتومین 1» این بار نیز خط تولید نسل بعدی مادربوردهای خود را از این سری راه اندازی کرده است.

فناوران- سری مادربوردهای H77 فاکسکان از آخرین نسل پردازنده‌های اینتل که به صورت 22 نانومتری ساخته و به سری Ivy Bridge اینتل مشهورند پشتیبانی کامل به عمل می‌آورد.  در مادربوردهای H77 فاکسکان قابلیت استفاده از پردازنده‌های نسل گذشته Sandy Bridge نیز برای کاربران امکان پذیر است.
در نسل دوم پردازنده‌های اینتل بخش گرافیکی HD که در کنار پردازنده اصلی قرار گرفته است  کارایی خوبی در پردازش‌های تصویری و نمایشی با Directx 11 از خود به نمایش گذاشته است و در این سری از مادربوردها با استفاده از خروجی‌های متنوع چندرسانه‌ای که مهندسان برای کاربران فراهم ساخته‌اند از جمله درگاه‌های D-sub،  DVIو HDMI نمایش تصاویر با کیفیت بالا HD را نیز ممکن ساخته است.
دو فناوری جدید در این سری مادربوردهای H77 فاکسکان به کار گرفته شده‌اند؛ Rapid Start فناوری تازه‌ای است برای به حداقل رساندن زمان شروع فعالیت سیستم در حالت خواب، در حالتی که برق مصرفی برابر صفر است. همچنینSmart Response  فناوری دیگری است که برای استفاده از ترکیب سرعت و کارایی SSD و ظرفیت دیسک‌های HDD، به کار گرفته شده است به طوری که بدون نیاز به صرف هزینه برای خرید درایوهای پرسرعت SSD با ظرفیت بالا که بسیار گران هستند از ترکیب یک SSD  با ظرفیت خیلی پایین و ارزان و ترکیب آن با یک HDD با ظرفیت بالا، همان نتیجه را برای افزایش سرعت سیستم  به
ارمغان می‌آورد.
نسل سوم PCIE Gen3.0 در مادربوردهای Foxconn H77 میزان سیگنال دهی نزدیک به دو برابر نسل قبل را ایجاد خواهند کرد و همچنین دسترسی به درگاه‌های  USB 3.0 ده برابر سریع‌تر از درگاه‌های
(USB 2.0 ، SATA 3.0 ) با سرعت 6 گیگابایت درثانیه دو برابر نسل قبل باعث افزایش سرعت انتقال دیتا و اطلاعات در این مادربوردها شده است.
قابل ذکر است در این مادربوردها درگاه‌های SATA2.0 و USB 2.0 نیز موجود است.
کاربران به خاطر وجود کارت صدای 1/7 کانال HD که وضوح بالا و کیفیت 192 kHz/32-bit دارد صدایی واقعی را تجربه خواهند کرد. قابلیت پشتیبانی از RAID 0,1,5,10 نیز از دیگر امکانات این مادربورد است.
مادربوردهای فاکسکان با گارانتی دریا کامیپوتر عرضه می‌شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :