fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 6085
  تاریخ انتشار : 26 بهمن 1390 9:30
  تعداد بازدید : 418

  نسخه آزمایشی ویندوز 8 در کنگره جهانی موبایل عرضه می شود

  مایکروسافت قصد دارد نسخه آزمایشی سیستم عامل ویندوز 8 خود را در تاریخ بیست و نهم ماه فوریه در کنگره جهانی موبایل در بارسلونای اسپانیا عرضه کند.

  همکاران سیستم- انتخاب کنگره جهانی موبایل برای عرضه آزمایشی ویندوز 8 نشان می‌دهد مایکروسافت تصمیم گرفته است این سیستم عامل را به صورت جدی بر روی فناوری‌هایی مثل تبلت مورد استفاده قرار دهد.
  به گزارش Informationweek مایکروسافت در تاریخ یادشده به کاربران اجازه خواهد داد نسخه آزمایشی ویندوز 8 را دانلود کرده و قابلیت‌های آن را مورد بررسی قرار دهند. این تصمیم در حالی از  سوی مایکروسافت اتخاذ شده است که این شرکت همیشه به کاربران محصولاتش هشدار می‌داد که استفاده از نرم‌افزارهای آزمایشی و ناتمام می‌تواند آسیب‌هایی را برای سیستم رایانه آنها در پی داشته باشد و کاربران در صورتی می‌توانند از این نرم‌افزارها استفاده کنند که مهارت‌های رایانه‌ای آنها در حد پیشرفته باشد.
  براساس گزارش‌ها پس از عرضه ویندوز 1995 این عمیق‌ترین تغییراتی است که مایکروسافت در سیستم عامل ویندوز خود می‌دهد. ویندوز 8 از نظر محیط شباهت زیادی با محیط سیستم عامل ویندوزفون 7 دارد. برخی خبرها نیز حاکی از این است که مایکروسافت قصد دارد دکمه استارت را از منوی سیستم عامل جدید خود حذف کند و یک منوی قابل تغییر را جایگزین آن کند.
  کاربران با لمس صفحه رایانه خود می‌توانند منوهای مختلف ویندوز 8 را باز کنند. گفته می‌شود در طراحی ویندوز 8 به قابلیت صفحه لمسی رایانه‌های لوحی و دیگر دستگاه‌های رایانه‌ای توجه زیادی شده است.
   مایکروسافت هنوز زمان عرضه نسخه نهایی ویندوز 8 را اعلام نکرده است، اما تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند این سیستم عامل احتمالا در تابستان سال جاری وارد بازار شود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :