آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6078
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1390 9:15
تعداد بازدید : 458

انتخاب شماره دلخواه ايرانسل از طريق پيام کوتاه ممکن شد

ايرانسل از تمديد طرح عرضه شماره دلخواه با پيش شماره هاي 0930 و 0933 تا پايان بهمن ماه و فراهم شدن امکان انتخاب شماره طلايي از طريق پيام کوتاه و هم چنين پرداخت از طريق مرکز تماس ايرانسل خبر داد.

روابط عمومي ايرانسل -‌ با اجراي دور جديد واگذاري شماره طلايي، ايرانسل اين امکان را در اختيار متقاضيان قرار داده است تا شماره تلفن‌همراه دلخواه خود را از ميان ميليون‌ها شماره موجود با پيش شماره‌هاي 0930 و 0933 انتخاب كنند.متقاضيان شماره طلايي با پيش‌شماره‌هاي 0930 و 0933 مي‌توانند علاوه بر ثبت‌نام اينترنتي از طريق پورتال شماره طلايي ايرانسل به نشاني http://093.irancell.ir، از طريق روش جديد ارسال شماره مورد نظر بوسيله پيام کوتاه به شماره ويژه 7833، شماره مورد نظر خود را خريداري کنند.
در اين روش کافي است، فرد متقاضي، از خط ايرانسل خود، شماره طلايي مورد نظر را طي يک پيام کوتاه به شماره 7833 ارسال کند. در صورت موجود بودن شماره درخواستي، پيام کوتاه تاييد و راهنمايي به همراه شماره رزرو براي انجام ادامه روند ثبت‌نام شماره طلايي، به طور خودکار براي متقاضي ارسال مي‌شود.
اين شماره رزرو براي تکميل پرداخت استفاده خواهد شد.به صورت پيش فرض، مشخصات شماره طلايي مورد درخواست، از مشخصات شماره‌اي برداشته خواهد شد که پيام کوتاه درخواست از آن ارسال شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :