آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6072
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1390 9:1
تعداد بازدید : 441

سومین همایش بین المللی آموزش الكترونیكی در تهران آغاز به كار كرد

ششمین همایش ملی و سومین همایش بین المللی یادگیری و آموزش الكترونیكی امروز در تهران آغاز به كار كرد. همایش ملی و سومین همایش بین المللی یادگیری و آموزش الكترونیكی در روزهای 25 و 26 بهمن ماه در دانشكده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می شود.

فناوران - بابك سهرابی، دبیر این همایش گفت: دانشگاه تهران با داشتن سه هزار و 140 دانشجوی مجازی و به عنوان نماد آموزش الكترونیكی در كشور، میزبان این دوره از همایش یادگیری و آموزش الكترونیكی است.
وی افزود: در این همایش كه طی روزهای 25 و 26 بهمن ماه برگزار می شود، چهار میهمان خارجی از كشورهای استرالیا، ژاپن، مالزی و امریكا در این همایش حضور دارند.
سهرابی گفت: 339 مقاله به دبیر خانه همایش ارسال شد كه از میان آنها 57 مقاله برای ارایه در همایش پذیرفته شدند. وی افزود: این همایش در راستای تداوم برگزاری همایش‌های سالانه ملی و بین‌المللی یادگیری و آموزش الكترونیكی برگزار می‌شود.
سهرابی گفت: این سلسله همایش‌ها با هدف توسعه فرهنگ كاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در یادگیری و بررسی راهكارها، چالش‌ها و روش‌های ارزشیابی این نوع آموزش برگزار می‌شود.
وی افزود: تاكید این همایش بر جنبه‌های یادگیری، یاد دهی، طراحی، روش شناسی و ارزیابی جنبه‌های مهندسی و فناورانه در یادگیری الكترونیكی است و شعار این همایش توانمندسازی یادگیرنده از طریق یكپارچگی ابزارها و روش‌ها با فرآیند آموزش و یادگیری است.
گفتنی است در حاشیه این همایش از ورود برخی خبرنگاران از جمله خبرنگار فناوران به دلیل نداشتن کارت خبرنگاری ممانعت شد که این امر با وجود دعوت رسمی از خبرنگاران از سوی روابط عمومی انجام شد. همچنین قرار بود در این همایش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم حضور داشته باشد که ایشان هم به دلیل تلاقی برنامه‌های خود در این مراسم حضور پیدا نکرد.
در ادامه حاشیه‌های این همایش فرهاد رهبر، رییس دانشگاه تهران هم که قرار بود سخنرانی داشته باشد ضمن خودداری از این امر اعلام کرد که وقت خود را به سخنرانان دیگر می‌دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :