آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 60430
تاریخ انتشار : 8 مهر 1393 11:29
تعداد بازدید : 791

همراه اول برنامه های حضورش در تلکام را اعلام کرد

همراه اول با دو سالن اختصاصی، در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی شركت می كند.
فناوران- اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران اعلام كرد: اپراتور اول تلفن همراه كشور به همراه شركت های همكار با اختصاص فضایی بیش از سه هزار مترمربع به غرفه های خود، بزرگترین حضور نمایشگاهی را در «ایران تلكام 2014» خواهند داشت.
همراه اول در «ایران تلكام2014» با شعار «به سرعت هم اعتبار می دهیم» به همراه شركت های همكار، در سالن های اختصاصی 7 و A25 و فضاهای باز جلوی این سالن ها، با رویكرد ارایه خدمات نسل های 3 و 4 تلفن همراه، آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات نوین خود را عرضه می كند.
در پانزدهمین نمایشگاه ایران تلكام، همراه اول با خدمات و سرویس های جدیدی نظیر «نوترینو» و «مودم های MBB»، طرح های تشویقی همچون «جمعه های رؤیایی» و «شتاب در پرداخت»، طرح های پاییزی همچون «جمعه های هزار رنگ پاییزی» و «خوشامدگویی پاییزی» در خدمت بازدید كنندگان خواهد بود.
اختصاص فضایی برای تجربه خدمات، سرویس ها و بخصوص نرم افزارهای كاربردی نسل 3 و 4 تلفن همراه، از دیگر برنامه های همراه اول در نمایشگاه امسال است.
شركت ارتباطات سیار ایران در بخش خدمات ارزش افزوده، با تمركز بر روی خدمات نوین، محتوای غنی و اپلیكیشن های كاربردی، از عرضه 39 اپلیكیشن جدید بر بستر 3G در «ایران تلكام 2014» خبر داده است.
اپراتور اول با ارایه خدمات خاص به سازمان و شركت ها با خدماتی نظیر «خدمات سرور اختصاصی مجازی ابری»، «ابر همراه»، «سیم كارت سازمانی»، «همراه اول سلامت»، «آوای انتظار سازمانی»، «دولت همراه» و «راهكارهای ماشین به ماشین» در نمایشگاه امسال حضور دارد.
عرضه سیم كارت دانشجو و معرفی دستاوردهای ارتباطات دیجیتال، مسؤولیت های اجتماعی(CSR)، رعایت الزامات ایمنی در برابر تشعشع، تعالی سازمان، بازی، سرگرمی و مسابقه از دیگر برنامه های همراه اول در نمایشگاه
 است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :