آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 60355
تاریخ انتشار : 7 مهر 1393 11:42
تعداد بازدید : 946

TP-link به دنبال نمایندگان فروش در جیتکس 2014

حضور سه شرکت بزرگ و برنامه های آنها برای ارایه در سی و چهارمین نمایشگاه جیتکس اعلام شد.
فناوران - بر اساس اخبار منتشره در سایت جیتکس حضور NetApp برای اولین بار در نمایشگاه جیتکس 2014 قطعی شد. این شرکت ارایه دهنده فناوری برتر سیستم عامل های شبکه ای است و با محصولات برتر در رایانش ابری معروف است.
شرکت فوجیتسو نیز اعلام کرد که از سری جدید محصولات بایگانی تصویری در اولین روز جیتکس ۲۰۱۴ رونمایی می کند.
شرکت TP-Link هم که همواره در نمایشگاه های مختلف جیتکس حضور دارد اعلام کرده که در جستجوی شبکه نمایندگان فروش و توسعه در خاورمیانه است.
ر اساس این گزارش، یکشنبه ۲۰ مهرماه برابر با ۱۲ اکتبر ۲۰۱۴ سی و چهارمین نمایشگاه جیتکس و هفته فناوری جیتکس در شهر دوبی افتتاح می شود و به مدت ۵ روز تا پنجشنبه ۲۴ مهر ماه برابر با ۱۶ اکتبر ۲۰۱۴ میزبان علاقه مندان خواهد بود.
نمایشگاه GITEX2014، در موضوعات و بخش های متنوعی شامل شبکه و امنیت، شرکت های کوچک و متوسط، سخت افزار، ارتباطات و مخابرات، دولت الکترونیکی، کسب و کار دیجیتالی، بازاریابی دیجیتالی، موبایل و ارتباطات سیار، اپلیکیشن و محتوا، تجارت الکترونیکی و نرم افزار، فناوری رایانش ابری، راهکارهای اقتصادی و کارآفرینی، فناوری بی سیم و بسیاری موارد مرتبط با این موضوعات برگزار می شود و برخی موضوعات به عنوان نخستین بار ارایه و بسیاری محصولات جدید توسط کمپانی های مطرح و مشهور جهان رونمایی خواهد شد.
نمایشگاه جیتکس هر ساله پذیرای بیش از هفتاد هزار بازدید کننده از مدیران و متخصصان و کارشناسان و کاربران است که به منظور آشنایی با فناوریهای جدید، توسعه کسب و کار، شناسایی و ملاقات نزدیک با تامین کنندگان، اخذ نمایندگی محصولات و خرید و سفارش و همچنین کشف فرصت های جدید کسب و کار از این نمایشگاه بازدید می کنند.
برخی از شرکت های ایرانی نیز هر ساله در این نمایشگاه به صورت رسمی شرکت کرده و علاوه بر جمع آوری اطلاعات بازار و توسعه ارتباطات تجاری به ایجاد کانال های توزیع و فروش برای بازار های منطقه ای و بین المللی اقدام می کنند.
اطلاعات تکمیلی این نمایشگاه در سایت www.gitex.com در اختیار علاقمندان است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :