آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6035
تاریخ انتشار : 25 بهمن 1390 1:15
تعداد بازدید : 496

مدیر كل برند رایتل اعلام کرد:

آغاز واگذاری سیم كارت های رایتل از 29 بهمن ماه در تهران

مدیر كل برند و ارتباطات اپراتور سوم تلفن همراه اعلام کرد: پیش ثبت نام سیم كارت های دیتا و دایمی نسل سوم تلفن همراه از هفته گذشته، با محدودیت در استان تهران آغاز و واگذاری آن از 29 بهمن ماه شروع می شود.

تلنا- شاهین آرپناهی با بیان اینكه هفته گذشته پیش ثبت‌نام سیم‌كارت‌های اپراتور سوم را در تهران و از طریق دفاتر پیشخوان، پست و به صورت اینترنتی آغاز كردیم گفت: به دلیل پایین بودن ظرفیت سیم‌كارت‌های واگذار شده و بالا بودن میزان تقاضا برای خریداری سیم‌كارت‌ها، سایت، تنها دو روز باز بود و بعد از آن به ناچار بسته شد.
وی از اعلام تعداد سیم‌كارت‌های ثبت‌نامی ‌در این دو روز خودداری کرد و گفت: در حال حاضر به مصلحت نیست كه این ظرفیت را اعلام كنیم. به هر حال عدد درنظر گرفته شده برای این دوره تكمیل شده است.
مدیر كل برند گفت: پیش ثبت نام از طریق این دفاتر نیز تنها در دو روز انجام شده و در حال حاضر واگذاری از طریق آنها نیز متوقف شده است.آرپناهی با بیان اینكه تا پایان سال ثبت نامی‌صورت نمی‌گیرد افزود: رایتل در حال حاضر ۱۸۳ نقطه فروش در تهران ایجاد كرده و از 15 فروردین ماه سال 91 مجددا پیش ثبت‌نام برای سیم‌كارت‌های رایتل در تهران آغاز خواهد كرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :