آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 60348
تاریخ انتشار : 7 مهر 1393 11:31
تعداد بازدید : 788

فرمانده ناجا :

محدود سازی شبکه های اجتماعی با محروم سازی متفاوت است

فرمانده نیروی انتظامی گفت: در بحث بودن یا نبودن شبکه های اجتماعی مردم احساس می کنند که دولت می خواهد محدود کند در صورتی که ایمن سازی با محدودسازی متفاوت است اگر چه ممکن است همپوشانی هم وجود داشته باشد.
ایسنا - سردار اسماعیل احمدی مقدم در همایش ملی پیشگیری از جرم به بحث شبکه های اجتماعی پرداخت و گفت: مردم و جوانان احساس می کنند که دولت می خواهد در این زمینه محدود کند در حالی که ایمن سازی با محدودسازی متفاوت است اگر چه ممکن است همپوشانی هم وجود داشته باشد.
وی ادامه داد: محدودسازی نیز با محروم سازی متفاوت است و اگر کاری می کنیم برای آن است که مجرمان را دور کنیم.
این مقام ارشد انتظامی به قدرت همراه سازی و مشارکت مردم پرداخت و افزود: این امر از توانمندی هایی است که دنبال آن هستیم و باید مردم اعتماد کنند که این دستگاه خیر آنها را می خواهد و هر وقت حرف آن را گوش نکردند آسیب دیده اند.
سردار احمدی مقدم گفت: ناجا به عنوان یک مصلح اجتماعی به مردم و شهروندان نگاه می کند و قدرت حمایت از مردم باید در ناجا فراهم شود.
وی گفت: امروز پیشتازی آسان است اما تحقق اش سخت است.فرمانده نیروی انتظامی گفت: آنهایی که اینترنت، ماهواره و شبکه های جدید را تولید می کنند ما را منفعل از رفتار خود می کنند و دنبال خود می کشند و وقتی می توانیم بگوییم پیشتازی به میدان بازی را ما تعیین کنیم و پیشتاز بودن یعنی آنکه قدرت ایجاد، اتکا و تأسیس لازم را داشته باشیم.
وی گفت: ما در بعضی از حوزه ها پیشتاز هستیم به طوری که کشورهای دیگر که به ما بد و بیراه می گویند علیرغم میل خودشان دست گدایی به سمت ما دراز می کنند.این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: به روز بودن، پیشتاز بودن، مبارزه با فساد و تقویت عناصر درونی نیروی سازمان از جمله مسایلی است که اعتمادسازی می کند.
فرمانده نیروی انتظامی گفت: یکی از اقدامات دیگر مصون سازی است و باید دستگاه ها به وظایف خود عمل کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :