آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 60278
تاریخ انتشار : 6 مهر 1393 12:22
تعداد بازدید : 686

رییس هیات مدیره «گروه شرکت‌های آتنا» :

نمایشگاه ها موضوعی حیاتی در دوره آینده سازمان نصر است

رییس هیات مدیره گروه شرکت های آتنا گفت: بحث نمایشگاه ها، یکی از بحث های حیاتی در دوره آینده است.
فناوران- باقر بحری در نخستین نمایشگاه امنیت سایبری ایران به خبرنگار ما گفت: کمبود برگزاری نمایشگاه های عمومی در کشور احساس می شود.
وی افزود: در نمایشگاه های عمومی تر، مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان با انگیزه های مختلف به نمایشگاه آمده و فرصت کار تخصصی چندان فراهم نیست که نمایشگاه های تخصصی خلا این موضوع را برطرف می کنند.
رییس هیات مدیره گروه شرکت های آتنا گفت: نمایشگاه امنیت سایبری ایران به عنوان نمایشگاهی تخصصی، شاید نتواند امسال به اهداف مورد نظر دست یابد اما با ادامه برگزاری آن در سال های آینده، می تواند الگویی برای برگزاری دیگر نمایشگاه های تخصصی در کشور شود.
بحری در پاسخ به این سوال که فکر می کنید توجه به نمایشگاه های تخصصی در دوره بعدی سازمان هم ادامه یابد گفت: موضوع نمایشگاه و هر رویدادی که صنف بخواهد توانمندی ها و نیازهای خود را در آن معرفی کند، قطعا موضوعی حیاتی است و در دوره بعد نیز قاعدتا به آن توجه خواهد شد.
رییس هیات مدیره گروه شرکت های آتنا در مورد محصولات معرفی شده این شرکت در نمایشگاه گفت: یکی از این محصولات آنتی ویروس های کسپرسکی است که راهکارهای جامعی هم برای مشتریان سازمانی و هم مشتریان خانگی ارایه کرده است.
وی افزود: راهکار دیگر این شرکت با عنوان پادباکس ارایه شده است. این محصول، راهکاری امن و مناسب در زمینه پشتیبان گیری ابری قایل ها محسوب می شود.
بحری گفت: همچنین محصولات اینفوواچ به عنوان راهکار جلوگیری از نشت داده دیگر محصول ارایه شده در این نمایشگاه است. همچنین برای نخستین بار گروه آتنا در زمینه دوربین های حرفه ای مداربسته نیز فعالیت خود را آغاز کرده و با برندهای معتبری در این حوزه به نمایشگاه آمده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :