آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 60270
تاریخ انتشار : 6 مهر 1393 12:15
تعداد بازدید : 665

«شبکه گستر» با دست پر به نمایشگاه آمده است

شرکت مهندسی شبکه گستر پس از پشت سر گذاشتن موفقیت آمیز شش ماهه اول سال و رسیدن به اهداف تعیین شده خود در این مدت، اکنون نیمه دوم سال را با حضور همزمان در دو نمایشگاه آغاز کرده است.
فناوران- شبکه گستر ضمن حضور در هفدهمین نمایشگاه کامپیوتر مشهد برای چندین سال متوالی، در اولین نمایشگاه تخصصی امنیت سایبری ایران نیز شرکت کرده است.
در نمایشگاه امنیت سایبری ایران، شبکه گستر محصولات و خدمات نام آشنای خود را به همراه خبرهای جدید درباره هریک از آنها، به نمایشگاه آورده است.
شرکت مهندسی شبکه گستر با 23 سال تجربه موفق در عرضه محصولات و خدمات ضد بدافزار در ایران، به خریداران بار اول ضدویروس های McAfee و Bitdefender تخفیف ویژه 50 درصد می دهد. این پیشنهاد ویژه فقط تا اول آذر ماه سال جاری معتبر خواهد بود.
همچنین شبکه گستر برای اولین بار، سری جدید SG-Series سخت افزارهای امنیت شبکه (UTM) متعلق به شرکت Sophos را در نمایشگاه امنیت سایبری ایران رونمایی خواهد کرد. شبکه گستر به عنوان توزیع کننده محصولات سخت افزاری Sophos،  فروش سخت افزارهای امنیتی SG-Series را از مهرماه بطور مستقیم و از طریق شبکه نمایندگان فروش در ایران آغاز خواهد کرد.
سخت افزارهای جدید SG بر پایه پیشرفته ترین فناوری های Intel طراحی شده و در ساخت آنها از پردازنده های چند هسته ای جهت کوچک کردن ابعاد فیزیکی و در عین حال، افزایش توان پردازش و ظرفیت آنها بهره گرفته
 شده است.
در جدیدترین آزمون مقایسه ای که توسط موسسه ارزیابی Miercom انجام شده، سخت افزارهای امنیتی Sophos SG در مقایسه با محصولاتی نظیر Fortinet، WatchGuard و Dell عملکرد برتر و توان پردازش بیشتری را نشان داده اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :