آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 60264
تاریخ انتشار : 6 مهر 1393 12:11
تعداد بازدید : 690

زنان میانسال بازیگوش ترند

دفتر تبلیغات اینترنتی بریتانیا (IAB) اعلام کرد که زنان ۲۵ تا ۴۴ سال بزرگ ترین گروه علاقه مند به بازی های رایانه ای و موبایلی محسوب می شوند.
رایورز- این مرکز در جدیدترین بررسی خود به این نتیجه رسید که این روزها تعداد زنان علاقه مند به بازی های رایانه ای از مردان بیشتر شده است و بزرگ ترین گروه علاقه مندان به این بازی ها را زنان تشکیل می دهند.
در این مطالعه بیش از نیمی از کاربرانی که در ۶ ماه گذشته بازی رایانه ای انجام می دادند، معادل ۵۲ درصد را زنان تشکیل دادند که این رقم سه سال قبل ۴۹ درصد گزارش شده بود.
همچنین اعلام شد که این روزها ۳۳.۵ میلیون بریتانیایی به صورت مستمر بازی رایانه ای و موبایلی انجام می دهند که این رقم معادل ۶۹ درصد از جمعیت این کشور است.
این طور که گفته شده است، بخش اعظم افرادی که به صورت مستمر بازی رایانه ای انجام می دهند بالای ۴۴ سال دارند. طبق مطالعات انجام شده، ۲۷ درصد تمام علاقه مندان به بازی های رایانه ای در این گروه سنی قرار دارند. در مقابل ۲۲ درصد از تمام کسانی که به صورت مستمر سراغ بازی های رایانه ای می روند را کودکان و نوجوانان تشکیل می دهند.
بیش از نیمی از این افراد معادل ۵۶ درصد را کاربران ۴۵ تا ۵۴ سال تشکیل دادند که ظرف ۶ ماه گذشته به صورت مستمر مشغول انجام بازی های رایانه ای بودند.
همچنین گفته شد که ۴۴ درصد کاربران ۵۵ تا ۶۴ سال و ۳۲ درصد کاربران ۶۵ تا ۷۴ سال نیز در این دوره زمانی به صورت مرتب بازی رایانه ای انجام داده اند.
طبق این بررسی ۶۱ درصد بازی هایی که در نیمه نخست سال ۲۰۱۴ میلادی مورد استفاده قرار گرفت، رایگان بوده است و ۵۵ درصد بازی ها هم در دستگاه های موبایلی انجام شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :