آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 60248
تاریخ انتشار : 6 مهر 1393 12:0
تعداد بازدید : 667

رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران:

امیدوارم نمایشگاه موجب رونق کسب وکار شرکت های امنیتی شود

رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران در مراسم افتتاحیه اولین نمایشگاه امنیت سایبری با تاکید بر اینکه همواره در سازمان بحث توسعه کسب و کار مد نظر بوده است، گفت: در این راستا فعالیت‎های زیادی شکل گرفته که یکی از مهم‎ترین آن برگزاری نمایشگاه‎های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات است.

فناوران- آزاده داننده افزود: نمایشگاه‎های تخصصی می‎تواند فضای مناسبی را برای معرفی دستاوردهای جدید شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات ایجاد کند.
وی همچنین گفت: امیدواریم نمایشگاه امنیت سایبری از این پس تبدیل به برندی دایمی شود که هرساله ظرفیت های حوزه امنیت سایبری کشور را به نمایش می گذارد. داننده افزود: در این دوره از نمایشگاه بیش از 30 شرکت حضور دارند که امیدواریم بتوانند مخاطبان خاص خود را داشته باشند و رونقی در کسب و کارشان ایجاد شود. در همین حال رییس کمیسیون افتای نصر تهران نیز در مراسم افتتاح نمایشگاه امنیت سایبری گفت: کمیسیون افتا در دور سوم موارد مختلفی اعم از بهبود فضای کسب و کار، تعامل با دولت و آموزش در حوزه امنیت را در دستورکار خود قرار داد. بهناز آریا افزود: ما فضای الکامپ را برای بهبود فضای کسب و کار می بینیم اما نمایشگاه‎های تخصصی در این راستا تاثیرگذاری بیشتری دارد.
وی تاکید کرد: هدف ما رسیدن به امینت ملی است و بخش خصوصی به عنوان بازوی دولت تمام توان خود را در این راستا می گذارد.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :