آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 60242
تاریخ انتشار : 6 مهر 1393 11:55
تعداد بازدید : 902

عرضه اینترنت 10مگابیتی و خدمات جدید مخابرات در تلکام

اینترنت پرسرعت خانگی یا همان ADSL از جمله خدمات شرکت مخابرات استان تهران است که کاربران و علاقمندان می توانند در نمایشگاه تلکام برای دریافت آن اقدام کنند.
فناوران - اینترنت پرسرعت ADSL یکی از مهم ترین خدماتی است که شرکت مخابرات استان تهران به کاربران خانگی، سازمان ها، شرکت های بزرگ تجاری و موسسات بزرگ ارایه می کند. توزیع جغرافیایی خدمات اینترنتی این شرکت تقریبا تمامی کاربران را در سطح استان تهران در بر می گیرد. بر اساس این گزارش البته خدمات اینترنت پرسرعت توسط شرکت های متعددی ارایه می شود اما کاربران ADSL مخابرات علاوه بر بهره مندی از قیمت مناسب از امکاناتی نظیر پرداخت تعرفه ماهیانه به صورت پس پرداخت (از طریق قبض تلفن)، پشتیبانی شبانه روزی از طریق شماره تلفن 2020،مشاهده میزان ترافیک مصرفی از طریق سایت شرکت مخابرات استان تهران، برگزاری کمپین های فصلی با مزایایی از قبیل مودم و ترافیک شبانه رایگان و اهدای جوایز ارزنده نیز بهره مند می شوند.برای استفاده از اینترنت پرسرعت مخابرات علاقمندان می توانند از طریق مراجعه به مراکز مخابراتی، تماس با مرکز 2020 و یا مراجعه به سایت شرکت مخابرات استان تهران به آدرس  tct.irنسبت به ثبت نام برای استفاده از این سرویس اقدام کنند.
همچنین شرکت مخابرات استان تهران در نظر دارد در آینده نزدیک با ایجاد فضایی برای کاربران، بدون پرداخت هزینه ی اضافی خدمات متعددی مانند سرویس های تماشاخانه، بازی آنلاین، آموزش مجازی، دوربین آنلاین، سرویس نرم افزار های اندرویدو سرویس ذخیره سازی مجازی را در اختیار کاربران خود قرار دهد.
تماشاخانه عنوان سرویسی باکیفیت های SD,HD,3D است که محتواهای تصویری مانند فیلم، سریال و کارتون را در دسته بندی های متفاوت به صورت آنلاین ارایه می دهد.سرویس آموزش مجازی سرویس دیگری است که دارای محتواهای آموزشی در قالب آنلاین و آفلاین است و با استفاده از آن استاد و دانشجو در تعامل مجازی قرار می گیرند. دوربین آنلاین نیز به کاربران امکان مشاهده برگزاری مراسم مذهبی، هنری (گالری،کنسرت ها، تئاترها و...) و سمینارها را به صورت زنده می دهد.
سرویس ذخیره سازی مجازی نیز سرویس دیگری است که در قالب فعالسازی آن کاربران اینترنتی (ADSL)شرکت مخابرات استان تهران با هر پهنای باند می توانند با ورود به سایت  vas.tct.ir از اینترانت با سرعت بیش از 2 مگابیت بر ثانیه بصورت اختصاصی استفاده کنند.بر اساس این گزارش سامانه vas.tct.ir به زودی
راه اندازی می شود.تعرفه استفاده از سرعت و حجم های مختلف اینترنت مخابرات در جداول آمده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :