آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 60237
تاریخ انتشار : 6 مهر 1393 11:52
تعداد بازدید : 640

راه اندازی آزمایشی تلویزیون اینترنتی در 7 استان

شرکت مخابرات ایران در آستانه اخذ مجوز نهایی فناوری آی پی مدیا از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديویي، از معرفی این سرویس در نمایشگاه تله کام خبر داد.
فناوران- شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: آی سیما نخستین ارایه دهنده سامانه ارم (آی پی مدیا) در ایران به همراه گروه مخابرات ایران در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران تلکام شرکت می کند.
از جمله خدمات فناوری جدید آی پی مدیا ، بهره مندی از برنامه های زنده تلویزیون و رادیو به همراه آرشیو گسترده ای از فیلم و سریال، قابلیت ماشین زمان (با دسترسی به برنامه های پخش شده تا 12 سال قبل)، اپلیکیشن های کاربردی و ... به شیوه تعاملی است.
اکنون این سامانه در 7 استان تهران، یزد، اصفهان، قزوین، گلستان، خراسان رضوی و آذربایجان شرقی به شکل آزمایشی راه اندازی شده است و ارایه خدمات آن در سراسر کشور با پایان نصب تجهیزات فنی مورد نیاز، امکان پذیر خواهد شد.
در نمایشگاه تله کام امسال شرکت توسعه بهنگام غدیر به منظور معرفی پروژه آی پی مدیا در ایران و جذب همکاری متخصصان و همکاران حوزه ارتباطات و فناوری از 14 تا 17 مهر ماه 1393 در سالن شماره 6 نمایشگاه ایران تلکام (در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران) حاضر
خواهد بود.
اکنون در آستانه اخذ مجوز نهایی فناوری آی پی مدیا از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديویي، ثبت نام این سرویس از طریق سایت www.iseema.ir یا تماس با شماره تلفن  1535(در شهرستان ها به همراه کد 021 استان تهران) امکان پذیر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :