آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 60230
تاریخ انتشار : 6 مهر 1393 11:49
تعداد بازدید : 771

نظر وزارت اطلاعات درباره وایبر و واتس اپ

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت که اولتیماتوم وزارت اطلاعات برای حذف وایبر و واتس اپ نیست بلکه برای حذف مفسده ای است که در این شبکه های مجازی وجود دارد.
ایسنا - سید رمضان شجاعی کیاسری گفت: نمی شود با فن آوری مقابله کرد؛ بلکه باید راه و روش هایی را پیگیری کنیم که بتوانیم از این فن آوری ها به نحو مطلوب استفاده کنیم؛ منتها باید مفسده و تخریبی را که به اخلاق و فرهنگ جامعه صدمه وارد می کند از اصل کار واتس اپ و وایبر و هر گونه خدمات مجازی که ارایه می شود جدا کنیم.
او ادامه داد: اصل بر این است که باید راهکاری برای نوع استفاده و استفاده مطلوب از این ابزارها داشته باشیم؛ بستن آنها مشکلی را حل نمی کند.
به گفته شجاعی کیاسری همه دنیا این کار را انجام می دهند و ما هم باید در این مسیر حرکت کنیم؛ بنابراین وزارت ارتباطات باید راهکارهایی در این راستا پیشنهاد دهد.او همچنین درباره نامه وزارت اطلاعات به وزارت ارتباطات گفت: اولتیماتومی که وزارت اطلاعات داد برای حذف این شبکه های مجازی نیست بلکه برای حذف مفسده ای است که برای آنها وجود دارد. باید راهکاری در این زمینه پیدا شود که وزارت ارتباطات می تواند این کار را انجام دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :