آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6006
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1390 9:37
تعداد بازدید : 822

فروش اموال مازاد بانک هااز طریق مزایده الکترونیکی

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از اجرای پروژه ملی مزایده الکترونیکی از سال آینده توسط این سازمان خبر داد و افزود: مشارکت ما در برگزاری مزایده های اموال مازاد بانک ها نیازمند مصوبه دولت است.

بیما- اردشیر محمدی در مورد همکاری سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با بانک‌ها برای فروش اموال مازاد بانک‌ها گفت: این سازمان موضوع فروش اموال مازاد بانک‌ها را پیگیری کرده است اما اجرای این برنامه نیاز به مصوبه و موافقت هیات دولت دارد.
مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی افزود: در صورت موافقت دولت، این سازمان آمادگی اجرای این برنامه و فروش اموال مازاد بانک‌ها را دارد بنابراین امیدواریم پیگیری‌های صورت گرفته توسط این سازمان منتج به نتیجه شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود از اجرای پروژه ملی مزایده الکترونیکی توسط این سازمان در سال آینده خبر داد و گفت: اجرای این برنامه نیازمند ایجاد بسترهای و حمایت‌های اعتباری است ولی به هر حال ما به شدت این موضوع را پیگیری می‌کنیم.
محمدی همچنین گفت:‌ در حال حاضر استان‌های تهران، هرمزگان، فارس، اصفهان و آذربایجان غربی استان‌هایی هستند که بیشترین فروش اموال تملیکی در آنها انجام می‌شود.
وی اضافه کرد: اما استان‌های خراسان جنوبی، زنجان و گیلان دارای کمترین درآمد از محل فروش اموال تملیکی هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :