آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 59982
تاریخ انتشار : 2 مهر 1393 11:43
تعداد بازدید : 564

تصویب صورت های مالی 3 بانک

صورت های مالی بانک های مسکن، کشاورزی و بانک توسعه صادرات تصویب شد.

فناوران- باحضور وزرای امور اقتصادی و دارایی و راه و شهرسازی . رییس کل بانک مرکزی، صورت های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ بانک مسکن بدون بند حسابرسی به تصویب اعضای مجمع رسید.

بت شکن مدیرعامل بانک مسکن در این مجمع گفت: درحال حاضر 10 میلیون مشتری از خدمات الکترونیکی بانک مسکن استفاده می کنند و تعداد حساب های الکترونیکی بانک مسکن بالغ بر 14میلیون فقره است. ضمن اینکه بانک مسکن تعداد 6 میلیون و 670 هزار کارت تسهیلات برای مشتریان صادر کرده است.

همچنین صورت های مالی سال ۹۲ بانک توسعه صادرات ایران در جلسه مجمع عمومی با حضور وزیر اقتصاد به تصویب رسید و از خدمات، فعالیت ها و عملکرد این بانک تقدیر به عمل آمد.

تمرکز کلیه حساب های ارزی بانک با کارگزاران داخلی و خارجی، متمرکز سازی مدیریت نقدینگی بانک از طریق یکپارچه سازی تمامی سیستم های نقل و انتقال و تسویه پولی در ساتنا ، یکپارچه سازی سامانه نرم افزاری با هدف استقرار COREBANKING تدوین برنامه پنج ساله بانک توسعه صادرات و طراحی ساختار تفصیلی بانک و اصلاح نمودار سازمانی با هدف کاهش پست های سازمانی از جمله مواردی بود که مدیرعامل این بانک از آنها به عنوان اقدامات انجام شده در سال گذشته یاد کرد.

همچنین در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه بانک کشاورزی، صورت های مالی این بانک در سال ۱۳۹۲ تصویب شد.

طالبی مدیرعامل بانک کشاورزی در این جلسه گفت: وی گفت: بانک کشاورزی نظام core banking جامعی را اجرا کرده که رتبه پنجم دنیا را دارد، سایت پشتیبان آن خیلی عظیم است و برای ایمن کردن آن مرکز اطلاعات جدیدی طراحی و ساخته شده که آماده افتتاح است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :