آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 59959
تاریخ انتشار : 2 مهر 1393 11:16
تعداد بازدید : 452

ارزان ترین تعرفه مکالمه حجاج متعلق به همراه اول است

با تعرفه های جدید همراه اول، از ابتدای مهرماه، حجاج بیت الله الحرام می توانند با دقیقه ای ۵۵۰ تومان با ایران مکالمه کنند.

فناوران- بر اساس طرح تخفیفی همراه اول، تماس حجاج با سیم کارتهای همراه اول به مقصد ایران و کشور عربستان دقیقه ای ۵۵۰ تومان، دریافت تماس دقیقه ای ۷۰۰ تومان و ارسال هر پیامک ۲۰۰ تومان هزینه خواهد داشت.

پیش از این، هر دقیقه تماس با ایران و عربستان ۶۰۰ تومان اعلام شده بود که با ۵۰ تومان تخفیف مجدد، دقیقه ای ۵۵۰ تومان محاسبه می شود. این تخفیف ها تا پایان مهرماه ادامه خواهد داشت.

اپراتور اول با تاکید بر اینکه برخلاف شایعات موجود، روشن کردن تلفن همراه در کشور عربستان هیچگونه هزینه ای ندارد، اعلام کرده است حجاج گرامی می توانند هرگونه اطلاعات تعرفه ای رومینگ بین الملل را از طریق پرتال این شرکت به نشانی MCI.IR و سامانه پیامکی ۸۰۷۰ دریافت کنند.

تماس با کارشناس خدمات مشتریان ایرانسل مستقر در عربستان سعودی از طریق تماس با شماره 0531982894 در این کشورممکن است و حجاج می توانند مشکلات احتمالی بوجود آمده را به کارشناس اعزامی ایرانسل به عربستان نیز به صورت مستقیم مطرح کنند و یا از طریق راهنمای های وی مشکلاتشان را مرتفع سازند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :