آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 59957
تاریخ انتشار : 2 مهر 1393 11:9
تعداد بازدید : 515

همراه اول دو بسته تخفیفی ارایه کرد

با آغاز فصل پاییز، همراه اول با دو بسته خوشامد به استقبال مشترکان جدید دایمی و اعتباری خود می رود.

فناوران- با این طرح هموطنان با خرید و ثبت نام سیمکارتهای دایمی همراه اول، می توانند به مدت ۳ ماه از ارزانترین نرخ مکالمه درون شبکه تلفن همراه و با تعرفه ۳۹۹ ریال(۳۰ درصد تخفیف) بهره مند شوند. بر اساس اعلام همراه اول این بسته بصورت خودکار برای مشترک فعال شده و نیازی به ثبت نام نیست.

همچنین از ابتدای پاییز امسال، بسته های خوشامد جدیدی به مشترکان اعتباری که به خانواده بزرگ همراه اول بپیوندند ارایه می شود.

بر این اساس علاوه بر ۵۰ هزار ریال اعتبار اولیه، پس از انجام اولین شارژ با هر مبلغی از طرف مشترک(از تمامی کانالها به جز جیرینگ)، ۵۰ هزارریال اعتبار داخل شبکه هدیه به حساب مشترک شارژ می شود. فعال شدن اعتبار هدیه مستلزم انجام حداقل یک شارژ(به هر مبلغی) در مدت حداکثر سه ماه از زمان ثبت نام (Registration) در سیستم است؛ بدیهی است چنانچه اولین شارژ پس از گذشت سه ماه از ثبت نام انجام گیرد، اعتبار هدیه به آن تعلق نخواهد گرفت. همچنین در صورت انتقال اعتبار از یک مشترک به مشترک دیگر، اعتبار هدیه برای مشترک دوم فعال نخواهد شد. به عبارت دیگر برای دریافت اعتبار هدیه نیاز است تا حتماً خود مشترک اقدام به شارژ کند. با بسته های خوشامد پاییزی امکان استفاده از اعتبار هدیه برای انجام کلیه فعالیت های داخل شبکه اعم از مکالمه، ارسال پیامک، استفاده از اینترنت و خرید بسته های مختلف وجود دارد. این بسته ها روی سیمکارت های ۱۰۰ هزار ریالی موجود در بازار فعال می شود که شامل ۵۰ هزار ریال اعتبار اولیه و ۵۰ هزار ریال اعتبار هدیه بعد از اولین شارژ است. یعنی معادل قیمت سیمکارت، به مشترک اعتبار داده می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :