آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5938
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1390 1:18
تعداد بازدید : 600

استفاده از bluetooth Sender در روابط عمومی

یکی از ابزارهایی که برای انتقال اطلاعات رواج زیادی پیدا کرده bluetooth Sender است.

 bluetooth Sender‌ها که غالبا نیازی به اتصال به کامپیوتر هم ندارند، اطلاعاتی که قبلا به حافظه‌شان سپرده شده را به موبایل یا لپ‌تاپ‌هایی که بلوتوث آنها باز باشد ارسال می‌کنند. بیشتر موارد استفاده از این دستگاه، نمایشگاه‌ها، فروشگاه‌ها و بانک‌ها هستند.
 اما کاربرد این ابزار در روابط عمومی‌ها چیست؟ مشکلی که ما در نشست‌های خبری با آن مواجه هستیم، آمار و ارقام زیادی است که به خبرنگاران عرضه می‌شود. با وجود تهیه پاورپوینت و یا ارایه پرینت اطلاعات به خبرنگاران، اما دایما مشاهده می‌شود که اخبار و اطلاعات اشتباه درج می‌شوند.
برای رفع این مشکل می‌توان یک دستگاه bluetooth Sender تهیه شود تا از قبل فایل word یا power point اطلاعات را به همراه عکس مدیر یا شخصیتی که نشست با حضور او برگزار می‌شود، به دستگاه موبایل خبرنگارها بلوتوث شود.
این سیستم در نمایشگاه‌ها یا همایش‌هایی که سازمان‌ها برگزار می‌کنند هم کارآیی دارد و می‌توان با استفاده از آن اطلاعات همایش یا غرفه نمایشگاهی را به همراه فایل‌هایی که از پیش آماده شده به بازدیدکنندگان نمایشگاه یا حاضرین در همایش ارسال کرد.در فروشگاه‌ها هم می‌توان از این ابزار استفاده کرد؛ امکان ارسال نام و آدرس و شماره تماس فروشگاه به مشتریان با قابلیت ذخیره خودکار در دفترچه تلفن همراهشان یا امکان ارسال تبلیغات فروشگاه به مشتریان با قابلیت یادآوری خودکار در تلفن همراه‌شان طبق جدول زمانی خاص (روزانه، هفتگی، ماهانه و یا سالانه) و بدون محدودیت مکانی.
در بانک‌ها هم می‌توان برای ارسال شماره تماس روابط عمومی به همراه نام و آدرس بانک و ذخیره خودکار در دفترچه تلفن همراه مراجعه کنندگان، امکان ارسال توضیحات کامل در مورد خدمات و تسهیلات بانکی و سود سپرده‌ها به مراجعه کنندگان از این ابزار استفاده کرد. این ابزار قادر است همه گوشی‌های موبایل با بلوتوث روشن در محدوده کار خود را شناسایی کرده و در کمترین زمان ممکن، فایل‌ها – تصویری، صدا، برنامه، فیلم یا متن- را ارسال کند. همچنین می‌تواند به صورت همزمان به 56 کاربر ارسال داشته باشد.
 برگرفته از سایت حرفه، روابط عمومی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :