آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 58950
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1393 12:8
تعداد بازدید : 711

کتاب «بانک3» رونمایی شد

در هشتمین نمایشگاه بانکداری اسلامی که همزمان با بیست و پنجمین همایش بانکداری اسلامی در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد از کتاب «بانک3» رونمایی شد.

فناوران- شرکت توسن در راستای فرهنگ سازی که یکی از وظایف ذاتی شرکت و هماهنگ با ایفای مسوولیت اجتماعی است، از کتاب «بانک3»  با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان خبره شبکه بانکی کشور رونمایی کرد.
کتاب بانک3 که توسط برت کینگ، یکی از معروف ترین نظریه پردازان شبکه بانکی تدوین شده، در آن به بیان ویژگی های نسل آتی نظام ها و خدمات بانکی پرداخته شده است. این کتاب که در ادامه کتاب قبلی مولف یعنی بانک2 به رشته تحریر درآمده بیانگر این موضوع است که رفتار مشتریان بانکی تغییرکرده و توقعات آنان دگرگون شده است. ضمن آنکه بانک ها نیز برای پاسخگویی به حجم انبوه و جدید خواسته های مشتریان ناچار به تغییر رویه ها و رفتار و همچنین سرویس های خود خواهند بود.نویسنده کتاب می گوید که این کتاب درباره تغییر گریزناپذیر بانک و بانکداری در جهان است. وی معتقد است که بانک ها باید با مشتریان خود درباره خواسته های جدید و چگونگی انجام آن ها صحبت کنند. کانال های جدید ازجمله اینترنت، تلفن همراه و شبکه های اجتماعی را بشناسند و بپذیرند که زمان به عقب بازنخواهد گشت و شعبه ها دیگر تنها راه ارتباط با مشتریان نخواهند بود. این گزارش می افزاید، برگزاری میزگرد تخصصی «بانکداری آینده و دگرگونی» برنامه دیگری بود که در ادامه رونمایی از کتاب و در سالن شیخ بهایی مرکز همابش های بین المللی صداوسیما و جنب نمایشگاه بانکداری اسلامی برگزار شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :