آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 58940
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1393 11:51
تعداد بازدید : 813

دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران:

نامزدهای انتخابات نصر تهران برنامه ارایه کنند

دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با بیان اینکه مهلت ثبت نام کاندیداهای دور چهارم انتخابات نصر تهران دیروز عصر پایان یافت، گفت: کاندیداها می توانند با استفاده ازامکاناتی که در پورتال سازمان در اختیارشان قرار گرفته به معرفی اهداف و برنامه های خود بپردازنند.


فناوران- محمد یوسفیان افزود: کاندیداها تا آخر شهریورماه فرصت دارند مدارک و مستندات خود را به صورت کامل به دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران ارایه دهند.
وی افزود: نامزدهای انتخابات می‎توانند به پورتال سازمان مراجعه کرده و با استفاده از فضایی که به صورت یکسان در اختیارشان است به معرفی برنامه‎های خود بپردازند.
یوسفیان همچنین گفت: با این اقدام اعضای سازمان می توانند با برنامه های نامزدها آشنا شده و در فضایی سالم به کاندیدای مورد نظر خود رای دهند.
وی افزود: در عین حال لیست هر یک از شاخه های انتخاباتی نیز در اختیار کاندیداها قرار می گیرد تا بتوانند از آن استفاده کنند.
دبیرنصر تهران به عنوان یکی از پیشکسوتان صنف فناوری اطلاعات چند نکته مهم را به  کاندیداها یادآور شد و گفت: هریک از کاندیداها برای کسب صندلی در هیات مدیره سازمان رقابت می کنند بنابراین لازم است به چند نکته مهم توجه کنند از جمله اینکه باید مسوولیت پذیر باشند و صنفی فکر کنند.
وی افزود: کاندیداها باید به اندازه کافی وقت برای کار در سازمان داشته باشند و صرف اینکه در هیات مدیره باشند.
یوسفیان با بیان اینکه سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران ارتباط خوب و تنگاتنگی با دولت دارد، گفت: در حال حاضر صنف شناخته شده است و نامزدهای انتخابات که به دور چهارم هیات مدیره راه یافتند باید این همکاری و تعامل با دولت را ادامه دهند.
وی تاکید کرد: اعضای هیات مدیره نماینده صنف هستند و موظفند آنچه خواسته صنف است را انجام دهند. اینجا منافع فردی به هیچ وجه مطرح نیست.
دبیر نصر تهران همچنین از اعضا نیز خواست تا 17 مهرماه با حضور پرشور خود به دور از هرگونه تنشی به کاندیداهای مورد نظر رای دهند.
وی افزود: ار اعضا می خواهیم قبل از انتخابات در فرصت باقی مانده اهداف و برنامه های کاندیداها را به دقت مطالعه کنند.
وی در پایان اضافه کرد: فضای بسیار خوب و مناسبی برای انتخابات در نظر گرفته شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :