آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 58938
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1393 11:50
تعداد بازدید : 717

با همکاری نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان

چهارمین همایش کاربردی معماری سازمانی برگزار می شود

چهارمین همایش کاربردی معماری سازمانی در ایران (اصلاح نظام اداری با رویکرد معماری سازمانی) توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان و با همکاری استانداری برگزار می شود.
فناوران- معماری سازمانی رویکرد جدیدی است که امروزه به عنوان روشی موثر در تطبیق اهداف راهبردی سازمان ها با فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی آنها شناخته شده است و هر سازمان و نهادی برای نیل به اهداف خود نیازمند نقشه راه مدون است که معماری سازمانی از جمله ابزار ضروری تدوین این نقشه راه  است.
 بر اساس این گزارش معماری سازمانی در ادارات و نهادها هسته اصلی برنامه دولت الکترونیکی و هوشمندسازی اداری است و با توجه به نقش محوری مباحث معماری سازمانی در برنامه ریزی های کلان فناوری اطلاعات و ارتباطات، آشنایی مدیران و مسوولان فناوری اطلاعات با کلیات اجرای معماری سازمانی، می تواند کمک شایانی به همگرایی فعالیت های برنامه ریزی راهبردی و نیز هدایت تغییرات در نظام اداری کند. بر این اساس چهارمین همایش کاربردی معماری سازمانی در ایران (اصلاح نظام اداری با رویکرد معماری سازمانی) توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان و با همکاری استانداری اصفهان سه شنبه 8 مهرماه در سالن اجتماعات مجموعه فرهنگی رفاهی شهروند برگزار می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :