آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 58837
تاریخ انتشار : 17 شهریور 1393 12:12
تعداد بازدید : 1006

نظام صنفی رایانه ای کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شد

بیست و هشتمین نظام صنفی رایانه ای در استان کهگیلویه و بویر احمد بابرگزاری انتخابات و مشخص شدن اعضا هیات مدیره و بازرس رسما تاسیس شد.


فناوران-  فعالان حوزه فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسمی به میزبانی دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت استانداری کهگیلویه و بویراحمد و با حضور نماینده رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و نماینده شورای عالی انفورماتیک، جمع موسس نظام صنفی رایانه ای در استان را تشکیل و پس از رای گیری و بر اساس دستور جلسه اعضا هیات مدیره و بازرس را انتخاب کردند.
محمدمهدی لسان صدق که به نمایندگی از سوی رییس سازمان نصر کشور در این مراسم حضور داشت، تقارن تاسیس نظام صنفی رایانه ای استان را همزمان با هفته دولت را منشا برکات آن در پیشبرد اهداف نظام صنفی رایانه ای در استان بیان داشت.
این جلسه با حضور عباسی مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت استانداری و رسولی معاون دفتر و جمعی دیگر از مسوولان استان برگزار شد و ترکیب هیات مدیره به شرح زیر شکل گرفت:
از شاخه شرکت ها، وحید غفاری - داریوش دیو دیده، سعید سجادیان به عنوان اعضا اصلی و ابراهیم فوقی به عنوان عضو علی البدل از بین 8 نامزد انتخاب شدند.
از شاخه فروشگاه ها، نذیر وظیفه شناس، سعید زابلی به عنوان اعضا اصلی و آیت رومینا به عنوان عضو
علی البدل و نجفی نیز به عنوان بازرس انتخاب شدند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :