آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 58835
تاریخ انتشار : 17 شهریور 1393 12:9
تعداد بازدید : 591

حضور تبیان در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با برپایی غرفه ای به ارایه آخرین دستاوردها و محصولات در زمینه های فرهنگی و فناوری اطلاعات پرداخته است.

فناوران- موسسه فرهنگی و اطلاع‎رسانی تبیان با تولید محتوای مفید و کاربردی برای کابران اینترنت با توجه به فرهنگ ایرانی- اسلامی و همچنین ایجاد بستر زیرساخت داخلی و امن، محیطی سالم و قابل اعتماد را برای خانواده‎ها فراهم آورده است.
گستردگی فعالیت‎ها و تنوع مطالب و خدمات ارایه توسط موسسه تبیان به گونه‎ای است که اقشار جامعه با سنین مختلف را جذب خود کرده است.
غرفه موسسه تبیان در سالن 31 محل دایمی نمایشگاه‎های بین‎المللی تهران، با جدیدترین خدمات این موسسه، که در قالب محصولات و بازی های رایانه‎ای، شبکه‎های اجتماعی و امور کاربری ، مجله الکترونیکی تبیان، طرح رژیم آنلاین ، خدمات تلفن همراه و تبلت و فروشگاه اینترنتی تبیان که برای اولین بار خدمات خود را در نمایشگاه عرضه می‎کند، پذیرای علاقه مندان است.
روابط عمومی موسسه تبیان به منظور تعامل بیشتر با کاربران طرح «برای تبیان بنویسید...» را ارایه کرده است که بازدیدکنندگان نظرات و پیشنهادات خود را بر روی برگه هایی که در دو سمت غرفه تبیان قرار داده شده است، نوشته و در معرض دید عموم قرار می دهند که این امر باعث ایجاد حس صمیمیت بیشتر میان موسسه تبیان و مخاطبان می شود.
علاوه بر این، با توجه به خدمات ارایه شده در سطح نمایشگاه توسط تبیان، نظرسنجی پیامکی تبیان همه روزه در محل غرفه و با موضوع «کدامیک از از خدمات ارایه شده در این نمایشگاه توسط تبیان برای شما جذاب تر است؟» برگزار خواهد شد که علاقه مندان می توانند نظر خود را به شماره 30008130500000 ارسال کرده و روزانه از جوایز نفیسی به قید قرعه بهره مند شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :