آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 58818
تاریخ انتشار : 17 شهریور 1393 11:39
تعداد بازدید : 560

پست کالا و مرسولات ممنوعه را بلوکه می کند

مدیر عامل شرکت پست با تاکید بر آمادگی این شرکت جهت جلوگیری از جا به جایی کالاها و مرسولات ممنوعه از همکاری با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز جهت افزایش ظرفیت انجام کار سالم خبر داد.

فناوران- حسین مهری در دیدار با رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان ظرفیت بالای شبکه پستی در سطح ملی تصریح کرد: استفاده بهینه از ظرفیت ها و قابلیت های پست می تواند به سالم سازی فعالیت های اقتصادی، تسریع امور، جلوگیری از سوء استفاده افراد فرصت طلب و سودجو  بیانجامد.
وی در ارتباط با  خصوصی سازی شرکت پست افزود: برابر قانون، شرکت پست باید به بخش خصوصی واگذار می شد ولی پس از ارایه ادله لازم به ویژه تشریح نوع ماموریت پست از نظر امنیتی و انتقال تجارب پست کشورهای مختلف دنیا مبنی بر دولتی باقی ماندن آنها، مقرر شد پس از طی مراحل قانونی این شرکت همچنان دولتی باقی بماند. او در ادامه پست را رابطی امین بین مردم و ادارات خواند که می تواند نقش به سزایی در سالم سازی محیط اداری ایفا کند.
مهری بیان داشت: پست آمادگی دارد در خصوص جلوگیری از جا به جایی کالاها و مرسولات ممنوعه و افزایش ظرفیت انجام کار سالم با ستاد قاچاق کالا و ارز همکاری کند. وی همچنین از تشکیل کارگروه مشترک در زمینه بررسی و انجام همکاری های دو جانبه  میان شرکت پست با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد.




نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :