آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 58808
تاریخ انتشار : 17 شهریور 1393 11:24
تعداد بازدید : 492

خدمات آمبولانس ها ثبت آفلاین می شود

رییس اورژانس کشور با ارایه پیشنهادی برای جلوگیری از یک تخلف مهم اورژانسی، از «ثبت آفلاین» خدمات تکنسین های فوریت های پزشکی در تهران و همچنین، برای تمام شهرهای ایران تا پایان سال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم- از مدت ها قبل در اورژانس کشور مطرح بود که اقدامات تکنسین های فوریت های پزشکی ثبت شود تا فرآیند عملکرد اورژانس که به بیماران و مصدومان خدمت می دهد ثبت و در مستندسازها و همچنین جمع آوری بانک اطلاعات بیماران و بیماری های اورژانسی مورد استفاده قرار گیرد.
در این راستا امین صابری نیا، رییس اورژانس کشور گفت: این مساله که همان بحث پزشکی از راه دور و یا ثبت آفلاین به حساب می آید را در تهران شروع کردیم و با چند روش در حال اجرا هستیم، امیدواریم تا یک ماه آینده به نتایج مطلوب دست پیدا کنیم تا بتوانیم تا پایان سال ثبت آفلاین اقدامات خدمات تکنسین های فوریت های پزشکی اورژانس را در کشور به اجرا در آوریم. وی با بیان اینکه در حال حاضر سیستم قدیمی خدمات اورژانس را داریم که اشکالات آن نیز در حال برطرف شدن است، گفت: درصددیم که ثبت آفلاین فعالیت های اورژانس با روشی بومی و ایرانی به اجرا در آید، همانطور که در برخی کشورها از جمله استرالیا بحث پزشکی از راه دور و ثبت آفلاین خدمات تکنسین های خدمات پزشکی بسیار حیاتی و مورد توجه قرار گرفته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :