آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 58752
تاریخ انتشار : 16 شهریور 1393 11:59
تعداد بازدید : 759

ثبت نام کارگاه های نمایشگاه امنیت سایبری آغاز شد

ثبت نام کارگاه های تخصصی افتا در اولین نمایشگاه امنیت سایبری ایران آغاز شد.

فناوران - کمیسیون افتای سازمان نصر تهران، کارگاه های آموزشی امنیت را در اولین نمایشگاه"امنیت سایبری ایران" برگزار می کند.
در نمایشگاه امنیت سایبری ایران که قرار است از پنجم تا هشتم مهرماه جاری در سالن حجاب تهران برگزارشود، شرکت های فعال حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات(افتا)، دستاوردها و خدمات خود را معرفی خواهند کرد.
براساس اعلام دبیرخانه برگزاری این نمایشگاه، طی چهار روز برپایی این نمایشگاه، هفت کارگاه آموزشی مختلف درخصوص مباحث امنیت برگزار می شود. همچنین شرکت های حاضر در این نمایشگاه می توانند با ثبت نام در بخش کارگاه های معرفی محصول، خدمات و محصولات تخصصی خود در حوزه امنیت اطلاعات را معرفی کنند.
این کارگاه های آموزشی با هدف افزایش آگاهی و دانش علاقمندان نسبت به بحث امنیت اطلاعات و ارائه بعد علمی نمایشگاه برگزار می شود.
عناوین کارگاه های تخصصی امنیت شامل مواردی همچون BIG Picture of Security، توانمندسازی افراد در مقابله با تهدیدات امنیتی فضای سایبر"، "چالش های پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات"، "دغدغه های امنیتی مهاجرت به دنیای نرم افزارهای آزاد"، "CERT و SOC"، "امنیت دررایانش ابری-Cloud Security"، "مدیریت زمان و استرس شغلی در امنیت" است.
علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این کارگاه ها می توانند با دبیرخانه این نمایشگاه (88764043) تماس حاصل کرده و یا به سایت www.icsec.ir  مراجعه کنند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :