آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 58746
تاریخ انتشار : 16 شهریور 1393 11:39
تعداد بازدید : 573

اجرای طرح هم کدی در استان لرستان به زودی

مديرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: طرح هم کد سازي تلفن هاي ثابت از 19 شهريورماه جاري در استان اجرا مي شود.

باشگاه خبرنگاران- قبادیان مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان  با بیان اینکه این طرح تاکنون در 19 استان کشور اجرایی شده است گفت: قرار است تا پایان آبان ماه سالجاری این طرح در 30 استان کشور عملیاتی شود.
مدیر عامل شرکت مخابرات استان لرستان یادآور شد: بر اساس برنامه زمان بندی اعلام شده طرح هم کدسازی تلفن های ثابت 19 شهریورماه امسال در استان لرستان نیز اجرایی می شود.
وی با بیان فعالیت بیش از  300 مرکز مخابرات روستایی در لرستان اظهارکرد: همچنین 16 مرکز مخابراتی پرظرفیت شهری در لرستان فعالیت دارد.
وی با بیان اینکه 460 هزار تلفن ثابت در لرستان وجود دارد یادآور شد: کارهای مقدماتی در این مراکز مخابراتی برای اجرای طرح هم کدسازی تلفن های ثابت صورت گرفته است.
مدیر عامل شرکت مخابرات استان لرستان با بیان اینکه با اجرای این طرح شماره تلفن های ثابت در استان هشت رقمی می شوند گفت: در قالب اجرای این طرح شماره تلفن های ثابت استان با پیش شماره 066 آغاز می شود.
قبادیان افزود: با اجرای طرح همکدسازی تلفن های ثابت سیستم نرخ گذاری ساده شده و هزینه ها کاهش می یابد.
وی با بیان اینکه با اجرای طرح همکدسازی هزینه تلفن ثابت به ازای هر دقیقه سه تومان خواهد شد افزود: همچنین هزینه مکالمه خارج از استان به ازای هر دقیقه 33 تومان محاسبه
 می شود.
مدیر عامل شرکت مخابرات استان لرستان از هزینه 500 میلیون تومانی برای اجرای طرح هم کدسازی تلفن ثابت در استان خبر داد وخاطر نشان کرد: با اجرای این طرح شرکت مخابرات استان با کاهش درآمد مواجه می شود که این رقم کاهش تا پایان امسال یک میلیارد تومان برآورد شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :