آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 58684
تاریخ انتشار : 15 شهریور 1393 12:5
تعداد بازدید : 921

راه اندازی کمپین «سلفی علیه مجازات اعدام»

انتشارات نورلند و بنیاد ۷ کمپین «سلفی علیه مجازات اعدام» را در شبکه های اجتماعی برای حمایت از لغو مجازات اعدام راه انداخته اند.

Akskhaneh.com- کمپین «سلفی عکاسان برعلیه مجازات اعدام» بخشی از برنامه ایست که توسط انتشارات نورلند و بنیاد ۷ که توسط آژانس عکاس ۷ پایه گذاری شده و قرار است نتیجه اش در قالب کتاب عکس منتشر شده و نمایشگاهی نیز از سلفی ها در شهرهای مختلف برگزار شود.
در کتاب عکس کمپین «سلفی عکاسان برعلیه مجازات اعدام» قرار است صحبت های آخر ۵۱۵ زندانی که در تگزاس از سال ۱۹۸۲ اعدام شده اند نیز منتشر شود. هدف این پروژه به گفته تدارک دیدگان آن تمرکز بر «انسانیت در مرکز مجازات اعدام در آمریکا» است.برای شرکت در این کمپین از عکاسان سراسر دنیا خواسته شده یک عکس سلفی در سایت The Final Words به آدرس www.final-words.org آپلود کرده و و عبارت «من مخالف مجازات اعدام هستم به خاطر این که...» را به زبان انگلیسی کامل کرده و برای این پروژه بفرستند. در میان عکاسانی که تا به حال در این کمپن شرکت کرده اند می توان نام دانلد وبر، کری فنک، آنتوینی باربوزا، سیم چی یین و تعداد زیادی از عکاسان آژانس ۷ را مشاهده کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :