آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 58534
تاریخ انتشار : 12 شهریور 1393 11:27
تعداد بازدید : 716

رییس مرکز تحقیقات مخابرات ایران

پیوست فرهنگی وزارت ارتباطات با مرکز ملی فضای مجازی تشابه زیادی دارد

رییس مرکز تحقیقات مخابرات ایران گفت: پیوست فرهنگی خدمات ارتباطی را تهیه و برای تصویب در اختیار وزیر ارتباطات قرار دادیم که اکنون در مرحله نهایی شدن است.


تسنیم - محمد خوانساری با بیان اینکه مرکز تحقیقات مخابرات به عنوان بازوی پژوهش و فناوری وزارت ارتباطات شناخته می شود، گفت: بر این اساس علاوه بر برنامه های بومی سازی و توسعه سرویس ها، تهیه و تدوین پیوست های مورد نیاز نیز بخشی از وظایف این مرکز است.
وی با بیان اینکه در زمینه بومی سازی و تدوین پیوست ها اعم از فرهنگی، کارها را با مشاور پیش می بریم، ابراز کرد: نسخه اولیه پیوست فرهنگی خدمات ارتباطی را با در جریان گذاشتن شورای عالی انقلاب فرهنگی، تهیه کردیم.
رییس مرکز تحقیقات مخابرات ایران تهیه پیوست فرهنگی در زمینه خدمات ارتباطی را موضوعی دانست که از سال های قبل و با توجه به موضوع رایتل در دستور کار بوده است و گفت: اکنون پیوست فرهنگی مورد نیاز برای ارایه خدمات ارتباطی در کشور به جمع بندی رسیده و مراحل نهایی آن با دستور وزیر ارتباطات دنبال می شود.
او درباره تفاوت این پیوست که در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات تهیه شده با آنچه که در دستور کار دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی بوده است، گفت: پیوست ما و آنچه که در دبیرخانه شورای عالی فضای تهیه شده، در قسمت های بسیار زیادی مشترک است.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :