آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 58533
تاریخ انتشار : 12 شهریور 1393 11:24
تعداد بازدید : 708

برخورد با کم فروشی تلفن همراه در شمال کشور

مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباط رادیویی منطقه شمال کشور گفت: کم فروشی اینترنت و تخلفات اپراتورهای تلفن همراه در شمال کشور رسیدگی می شود.

خبرگزاری فارس
- احمد زمانی درباره اقدامات انجام شده برای ارایه خدمات مطلوب در حوزه IT  گفت: دو سال پیش هشت نهاد دولتی حوزه IT برای ارایه خدمات به مردم  تفاهمنامه ای منعقد کردند که اطلاعات و نیروها را برای ارایه خدمات مطلوب در حوزه خدمات تلفن همراه و IT در اختیار یکدیگر قرار دهند.
وی از کاهش قیمت 6 هزار تومانی رومینگ یکی از اپراتورهای تلفن همراه خبر داد و گفت: این اپراتور در ازای ارایه پنج گیگ اینترنت از مشتریان 4 هزار تومان دریافت می کند در صورتی که قبل از این بابت همین مقدار اینترنت 10 هزار تومان دریافت می شد.
مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال کشور بیان داشت: ورود دو اپراتور دیگر تلفن همراه به خدمات نوین حوزه آی تی نوید ارایه خدمات مطلوب تر اینترنت در کشور را می دهد.
این مسوول به راه اندازی خدمات نسل 3 توسط همراه اول به صورت پایلوت در شهرهای بابل، ساری و رامسر اشاره کرد و افزود: تجهیزات برای ارایه خدمات نسل 3 نصب شد و سرویس نسل 3 همراه اول در مازندران به راه اندازی شد.وی خاطرنشان کرد: در زمان تعطیلات نیز میزان 50 درصد به بار ترافیک اپراتورهای استان اضافه می شود.این مسوول گفت: تجهیزات مربوط به ارایه خدمات پیشرفته موبایلی در استان فراهم و زیر ساخت های مورد نیاز در استان وجود دارد.
مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال کشور با اعلام اینکه پوشش شبکه ای تلفن همراه در مازندران مطلوب است، بیان داشت: در هر نقطه که مردم مشکل پوشش شبکه دارند اطلاعات را به ما منعکس کنند تا نسبت به رفع آن اقدام شود.
وی در ادامه با بیان برنامه ریزی برای جلوگیری از تخلفات خدمات ارایه دهنده اینترنت در استان گفت:  مشکلی برای ارایه پهنای باند در استان وجود ندارد و اگر شرکتی در ارایه خدمات اینترنت کم فروشی کرد ما مسوول پیگیری در این زمینه هستیم.این مسوول در ادامه به برنامه ریزی انجام شده برای ارایه خدمات مطلوب اینترنت در سراسر منطقه شمال کشور خبر داد و گفت: طبق برنامه ریزی همه نقاطی که از پوشش خدمات اپراتور تلفن همراه برخودار هستند باید خدماتی که برای اپراتورها تعریف شده، را  ارایه دهند.این مسوول در پایان گفت: مشترکان تلفن همراه در استان های شمالی کشور مشکلات مربوط به خدمات اپراتور تلفن همراه را می توانند به سایت shomal.cra.ir اعلام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :