آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 58453
تاریخ انتشار : 11 شهریور 1393 11:49
تعداد بازدید : 4278

با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره مجتمع فنی تهران

کلنگ هنرستان دخترانه سیمای ایمان به زمین زده شد

آیین کلنگ زنی هنرستان دخترانه سیمای ایمان روز چهارشنبه پنجم شهریور ماه برگزار شد.


همزمان با میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه و آغاز هفته کرامت، آیین کلنگ زنی هنرستان دخترانه سیمای ایمان با حضور سرکار خانم گرد معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی، امام جمعه شهرستان بهارستان، مهندس کمره ای مدیر کل اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،مهندس کاولی نماینده سازمان فنی و حرفه ای استان تهران، ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان بهارستان، فرماندار و اعضای شورای شهر شهرستان بهارستان، دکتر سعادت خیر مدرسه ساز و مدیر عامل مجتمع فنی تهران ،هیات امنای هنرستان مجتمع فنی تهران و جمعی از مدیران ارشد سازمان های دولتی استان تهران برگزار شد. کلنگ احداث هنرستان دخترانه خیرساز سیمای ایمان توسط بانوی خیر، سرکار خانم سعادت در این منطقه به زمین خورد.
درآغاز این مراسم پس از قرائت قرآن و سرود جمهوری اسلامی ایران، خانم گرد معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی ضمن تبریک فرارسیدن ایام دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س) و ولادت حضرت امام رضا (ع) با اشاره به سفارش و اهتمام جدی ائمه معصومین به امر تعیلم و تربیت اسلامی در مسجد و خانه تاکید کرد: پرداختن به امر آموزش و پرورش برای محرومین از اهمیت بسیاری برخوردار است . وی افزود: امروز نیز مراکز آموزش و پرورش و هنرستان های فنی و حرفه ای بستر مهارت آموزی پدران و مادران آینده این سرزمین را فراهم می کنند و امکان درآمد زایی را به ویژه برای مادران در منازل فراهم می سازند، وی ضمن تشکر از مشارکت خیرخواهانه سرکار خانم سعادت تاکید کرد: ایشان از این پس مادر دختران این سرزمین خواهند بود.
 در ادامه این مراسم به رسم یادبود از سوی ریاست سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی لوح سپاس به خانم سعادت  و برادرش دکتر سعید سعادت اهدا  شد . در پایان نیزمدعوین حاضر در مراسم در محل این آموزشگاه حاضر شدند و با انجام مراسم وپژه ای پروژه اجرایی ساخت هنرستان دخترانه سیمای ایمان آغاز شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :