آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 57799
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1393 12:58
تعداد بازدید : 677

آیفون نشکن امسال عرضه نمی شود

تحلیلگران می گویند: آیفون جدید اپل با نمایشگر نشکن یاقوت کبود امسال به دست مشتریان نخواهد رسید.
ایسنا- تحلیلگر موسسه جی پی مورگان اعلام کرد: تعداد گوشی های آیفون که با نمایشگر یاقوت کبود عرضه خواهد شد بسیار کم است یا اصلا در سال جاری تولید نخواهند شد.
بر اساس گزارش این موسسه، در پایان با دو احتمال درباره آیفون شش مواجه هستیم. یا اپل تعداد کمی از گوشی های رده بالا با نمایشگر نشکن یاقوت کبود را عرضه می کند یا اصلا این کار را انجام نخواهد داد.
اگرچه گمانه زنی هایی وجود داشته که تعدادی گوشی دارای نمایشگر یاقوت کبود تولید خواهد شد اما واقعیت این است که اپل هیچ گوشی دارای این نمایشگر را امسال عرضه نخواهد کرد.
روزنامه وال استریت ژورنال گزارش داده که نمایشگرهای یاقوت کبود برای تمام کاربران آیفون عرضه نخواهد شد.
منابع آگاه به این موضوع به رسانه ها اطلاع دادند که اپل قصد دارد نمایشگرهای شیشه یاقوت کبود را در هر دو مدل 4/7 و 5/5 اینچی آیفون شش به کار ببرد اما فقط در نسخه های گران قیمت و رده بالا.
این تصمیم برای اولین بار از سوی اپل اتخاذ شده و کارشناسان می گویند نمایشگرهای یاقوت کبود درصورتی که اپل تعداد کافی از این نوع شیشه ها را در اختیار داشته باشد، عرضه خواهند شد.
محاسبات وال استریت ژورنال نشان می دهد که تولید هر نمایشگر یاقوت کبود آیفون 16 دلار برای اپل هزینه دارد که بسیار گران تر از هزینه سه دلاری نمایشگرهای کنونی مورد استفاده در آیفون است.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :